Dynabook Satellite Pro L50-J i Tecra A30-J z najnowszymi procesorami

Dynabook Europe GmbH wprowadza aktualizacje trzech urządzeń przeznaczonych dla rynków biznesowego i edukacyjnego.
Tecra A30-J i Satellite Pro L50-J wyposażono w najnowsze procesory Intel Core jedenastej generacji oraz pamięć DDR4. Natomiast Satellite Pro C40-G jest obecnie dostępny z dodatkowymi procesorami Intel Celeron  dziesiątej generacji i pamięcią DDR4 o pojemności do 16 GB.

Tecra A30-J

Kolejne procesory rozszerzają możliwości wyboru specyfikacji C40-G, by urządzenie to odpowiadało potrzebom zwracających uwagę na koszty profesjonalistów i studentów.

Test MateBook 14 2020 – kolejny świetny laptop Huawei

Gotowe do życia w drodze

Każde z odświeżonych urządzeń zaprojektowano z myślą o mobilności, produktywności i użyteczności. Tecra A30-J ma 13,3”, która waży jedynie 1,2 kg, bez potrzeby ładowania baterii pracuje do 14¹ godzin. Satellite Pro L50-J o 15” ekranie i wadze około 1,7 kg* pracuje bez zasilania akumulatora do 10¹ godzin. Satellite Pro C40-G ma 14” ekran, waży tylko 1,55 kg, a jego bateria na jednym ładowaniu działa do 8¹ godzin.

Konstrukcje z wąskimi ramkami wokół jasnych i matowych ekranów sprawiają, że urządzenia te idealnie sprawdzają się w nawet najtrudniejszych warunkach oświetleniowych. Każde z nich może pochwalić się szeroką gamą typów ekranów i poziomów jasności. Wszystkie trzy urządzenia wyposażono w dużą klawiaturę i ClickPad z obsługą Precision Touchpad do wygodnego pisania i nawigacji.

Nowe modele zaprojektowano z myślą o najbardziej wymagających pracownikach i studentach. Wszystkie mają solidne i eleganckie obudowy. Powierzchnia Satellite Pro C40-G została pokryta specjalną powłoką antybakteryjną, Testy2 potwierdzają, że na 99,9% powierzchnia tych laptopów będzie wolna od bakterii.

Korzystamy z najnowszych i najbardziej odpowiednich technologii, by wspierać szerokie grono naszych klientów – od studentów do profesjonalistów – w ich codziennej pracy” – powiedział Damian Jaume, prezes Dynabook Europe GmbH. –„Dlatego poszerzamy gamę produktów dostępnych z najnowszymi procesorami Intel® Core jedenastej generacji, jednocześnie wykorzystując technologię procesorową Intel dziesiątej generacji, aby zapewnić przystępniejsze cenowo modele z serii C40-G.”

Tecra A30-J

Połączone z każdego miejsca

Wszystkie modele wyposażono w szereg portów i opcji połączeń, dzięki czemu ich użytkownicy zachowują produktywność niezależnie od swojej lokalizacji. Złącze USB typu C ułatwia ładowanie, podłączanie, wyświetlanie i przesyłanie danych do każdego urządzenia za pośrednictwem jednego portu, a pełnowymiarowy port HDMI i opcjonalna stacja dokująca USB-C zapewniają dodatkową łączność z peryferiami. Ponadto laptopy mają dodatkowe porty USB3.1; dwa w modelu C40-G i A30-J oraz trzy w L50-J.

Gniazdo karty micro SD spełnia potrzeby przenośnej pamięci masowej. Jeśli chodzi o łączność bezprzewodową, oprócz portu Gigabit LAN w każdym urządzeniu, A30-J i L50-J są wyposażone w Wi-Fi 6, a C40-G w Wi-Fi 802.11 AC, umożliwiając łatwe i szybkie połączenie z Internetem. Dzięki obsłudze szybkiego 1 TB PCIe SSD ** Satellite Pro L50-J zapewnia dodatkową elastyczność w zakresie wydajności i pojemności.

A30-J, L50-J i C40-G ułatwiają użytkownikom komunikację i współpracę z zespołem projektowym. Każde urządzenie wyposażono w 2-megapikselową kamerę internetową FHD**, głośniki stereo i wbudowany mikrofon z obsługą Cortany, z możliwością parowania własnych słuchawek przez Bluetooth lub przez gniazdo combo mikrofonu / słuchawek.

Test Microsoft Surface Laptop 3 – 15’’ – idealnie dopracowany

Bezpieczne

Ochrona danych to wieloaspektowe wyzwanie. W celu zapobiegania nieautoryzowanemu dostępowi, A30-J, L50-J i C40-G z Trusted Platform Module (TPM) 2.0 oferują ustawienie haseł użytkownika i administratora oraz logowanie za pomocą skanera linii papilarnych (SecurePad). Modele A30-J i L50-J są wyposażone w opcjonalne gniazdo karty inteligentnej, aby spełnić określone wymagania bezpieczeństwa. Gniazda blokady zabezpieczającej pomagają zapobiegać kradzieży fizycznej, a L50-J** ma również wbudowaną przesłonę kamery internetowej.

Wszystkie nowe urządzenia będą dostępne od lutego 2021 roku. Więcej informacji na temat produktów dynabook można znaleźć pod adresem: http://pl.dynabook.com/generic/business-solutions/

***

**W zależności od konfiguracji

¹MobileMark™ 2014. MobileMark jest znakiem towarowym Business Applications Performance Corporation. Testy prowadzone były do 11 stycznia 2021 r.

2Tesy Japanese Industrial Standards (Z 2801)

źródło: Dynabook

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: