Microsoft Surface Pro 7+ – dla biznesu już jest

Microsoft zaprezentował Surface Pro 7+ dla Biznesu (również w wersji LTE Advanced).


Microsoft Surface Pro 7+ dla Biznesu jest przeznaczony dla klientów biznesowych i edukacyjnych, z lżejszym o 23 proc. i wykonanym w 99 proc. z materiału na bazie włókien naturalnych opakowaniem oraz funkcjami Windows Enhanced Hardware Security. Cena Surface Pro 7+ Wi-Fi zaczyna się od 4 699 złotych, a konfiguracja Surface Pro 7+ LTE Advanced od 5 949 złotych.

Surface Pro 7+ dołącza do portfolio Surface dla Biznesu – oferując wszechstronność, rozbudowane opcje łączności i funkcje bezpieczeństwa, których potrzebują organizacje i instytucje edukacyjne, aby dostosować się do zmieniających się warunków.

Test Microsoft Surface Laptop 3 – wydajny laptop o niepowtarzalnym stylu

Rok 2020 był rokiem ogromnych zmian i przyspieszenia cyfrowej transformacji we wszystkich obszarach życia.

Niezależnie od branży, przejście na pracę zdalną w modelu hybrydowym było punktem zwrotnym dla wielu firm i pracowników, ale jednocześnie pozwoliło zdefiniować na nowo przyszłość dotychczasowych działań – pracy w zespołach, nauki poza murami szkół i uczelni czy funkcjonowania bez fizycznej przestrzeni biurowej. Obecnie obserwujemy ogromny wzrost w wykorzystaniu technologii cyfrowych w codziennym życiu – narzędzi, które umożliwiają nam bieżącą komunikację, pomagają utrzymać produktywność i zachować ciągłość biznesową.

Test Microsoft Surface GO 2 – najmniejszy i najlżejszy laptop 2 w 1 idealny dla podróżników

Z myślą o firmach i użytkownikach edukacyjnych, prezentujemy dziś najnowszy Surface Pro 7+ dla Biznesu – urządzenie, które jest kolejnym krokiem na drodze do wspierania naszych klientów komercyjnych i edukacyjnych – Microsoft.

Surface Pro 7+
Surface Pro 7+

Od małych i średnich firm po największe organizacje – Surface Pro 7+ został stworzony z myślą o potrzebach właśnie klientów komercyjnych i edukacyjnych. Ta następna generacja urządzenia Surface Pro pozostaje wierna swoim ideałom – dostarcza najważniejsze usprawnienia oczekiwane przez użytkowników, zachowując ten sam, charakterystyczny design.

Zachowując doskonale znany design i konstrukcję Surface Pro, Microsoft  wprowadza  także opcjonalny model Surface Pro 7+ LTE Advanced. To najczęściej wybierana przez klientów biznesowych funkcja, która pomaga utrzymać łączność w domu lub zdalnej lokalizacji nawet wtedy, gdy przepustowość Wi-Fi jest ograniczona. Nowe urządzenia Surface wyposażyliśmy także w najnowsze procesory Intel Core 11. generacji o 2,1-krotnie większej wydajności i dłuższej żywotności baterii (do 15 godzin). Dzięki temu Surface Pro 7+ oferuje wszechstronność, której klienci biznesowi potrzebują do pracy w dowolnym miejscu i czasie.

Test Microsoft Surface Book 3 – odłączany 2 w 1 laptop

Dzięki portom USB-A i USB-C, Surface Pro 7+ oferuje możliwość dokowania urządzenia do zewnętrznych monitorów I wyświetlaczy oraz podłączenia dodatkowych urządzeń peryferyjnych do pełnej konfiguracji stacji roboczej. Dla usprawnienia jakości obrazu podczas wideokonferencji – zintegrowaliśmy przednią i tylną kamerę (Full HD 1080p) z głośnikami Dolby Atmos i dwoma dalekosiężnymi mikrofonami studyjnymi, dzięki czemu codzienne rozmowy będą mogły być jeszcze bardziej naturalne.

Także w odpowiedzi na feedback klientów biznesowych odnośnie przyjaznego środowisku opakowania oraz ograniczeniu rozmiarów na potrzeby łatwiejszej wysyłki Surface Pro do pracowników na home-office, z przyjemnością informujemy, że Surface Pro 7+ wyznacza nowy poziom dla lekkich urządzeń dostarczanych w bardziej ekologicznych opakowaniach komercyjnych. Opakowanie jest o 23% lżejsze od poprzedniej generacji i jest wykonane w 99% z materiału na bazie włókien naturalnych, z czego 64% to materiał pochodzący z recyklingu. Tym samym dajemy wyraz naszego nieustającego zaangażowania w ideę zrównoważonego rozwoju – Microsoft

%d bloggers like this: