OPPO – styczniowe promocje

Nowy rok zaczyna się dobrą wiadomością na rynku technologicznym – ruszyły styczniowe promocje OPPO

Sposoby rozpoczęcia nowego roku bywają różne – jedni dynamicznie szykują listę postanowień, inni ze spokojem oddają się lenistwu. Niezależnie jednak od obranego podejścia, warto poświęcić chwilę i rzucić okiem na witryny sklepów, bo właśnie rozpoczęły się przeceny smartfonów i smartwatchy OPPO. Można sprawić sobie coś ładnego, funkcjonalnego, czy też wybrać sprzęt mobilizujący do zadbania o aktywność, zdrowie i kondycję.

Wszystkie te wymogi spełniają urządzenia OPPO. Nie od dziś producent stawia na wyjątkowo dopracowaną, wysoką estetykę i szybkie ładowanie – w przypadku flagowego OPPO Reno4 Pro 5G ( Test OPPO Reno4 Pro 5G – inspirujące rozwiązania, nowe możliwości ) jest to ultraszybkie ładowanie SuperVOOC 2.0 o mocy 65 W. Smartfony OPPO to też lekkość i smukłość, znakomite aparaty, z kolei OPPO Watch zapewnia szerokie możliwości dbania o zdrowie i kondycję fizyczną. Nawet jeśli noworoczne plany klientów OPPO okażą się więc śmiałe, ich gadżety technologiczne będą im z powodzeniem towarzyszyć w każdym zadaniu – od treningów w domu lub na powietrzu, aż po vlogowanie – zresztą czemu nie połączyć obu czynności?

Rabaty do złapania

Osoby zainteresowane wprowadzoną zaledwie kilka miesięcy temu do sprzedaży serią Reno4 będą mieć powody do radości. OPPO Reno4 Pro 5G jest tańszy o 300 zł, a koszt jego zakupu spadł tym samym z 3299 zł do 2999 zł. Natomiast Reno4 Lite można kupić już za 1399 zł, po obniżce z 1599 zł. Promocją został objęty również smartfon OPPO Reno4 Z 5G, za który aktualnie klienci zapłacą 1699 zł zamiast 1799 zł. Urządzenia w niższych cenach można nabyć do 17 stycznia 2021 roku z wyjątkiem Reno4 Lite, którego promocja będzie trwać dłużej, bo aż do 24 stycznia.
Od 11 do 24 stycznia br. trwa natomiast akcja promocyjna na smartwatche. W jej ramach o 200 zł taniej użytkownicy mogą zakupić OPPO Watch 46 mm oraz OPPO Watch 41 mm, oba w wersji wi-fi. Po obniżce oba sprzęty to odpowiednio koszt 1099 zł lub 799 zł. Promocją został objęty ponadto najnowszy OPPO Watch 46 mm w wariancie LTE, który niedawno zadebiutował na rynku. To zatem doskonały moment, by dostać go w atrakcyjnej cenie 1399 zł, zamiast 1499 zł.
Wszystkie oferty obowiązują w największych sieciach detalicznych oraz strefie marki na Allegro. W każdej chwili dla przypomnienia można odwiedzić też sekcję marki na Ceneo:

Strefa Oppo Smartfony – Ceneo.pl

Strefa Oppo Smartfony na Ceneo.pl.☝ Znajdź idealny telefon dla siebie wśród 46 popularnych produktów.✅ Sprawdź opinie, porównaj ceny i KUP NAJTANIEJ – Przekonaj się sam!⭐

Z kolei między 18 a 31 stycznia br. będzie można zgarnąć kartę podarunkową o wartości 100 zł na zakup Reno4 w cenie 1699 lub A53 (4+128) w cenie 999. Obniżka zostanie przydzielona na podstawie kodu rabatowego. Szczegóły promocji u poszczególnych partnerów.

źródło: OPPO

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: