CES 2021: Microsoft  – szczegóły dt. dystrybucji Surface Hub 2S 85” 

Microsoft Surface Hub 2S 85 na CES – szczegóły dystrybucji 85-calowego Surface.

Surface Hub 2S 85” 
Surface Hub 2S 85”

Organizacje planują powrót  do pracy w modelu hybrydowym i coraz więcej z nich dostrzega rolę dużych ekranów i urządzeń, które ułatwiają współpracę na odległość, takich jak Surface Hub 2S.

Klienci podzielili się z nami opinią, jak bardzo przypadł im do gustu system operacyjny Windows 10 Team na swoich ekranach Surface Hub. Dzięki niemu zarówno codzienna praca, jak i działania w grupie są łatwiejsze. Miejsca pracy stale się zmieniają, co oznacza, że klienci oczekują większej elastyczności, dzięki której mogą szybko dostosować się do nowych potrzeb.

Test Microsoft Surface Laptop 3 15’’ – idealnie dopracowany

Tym bardziej jesteśmy podekscytowani, że klienci będą teraz mogli korzystać z zalet konfiguracji Windows 10 Pro w wersji Enterprise na Surface Hub 2S 85. Daje to możliwość uruchomienia niezbędnych biznesowych aplikacji z wykorzystaniem ogromnego ekranu dotykowego 4K PixelSense, który umożliwia pisanie odręczne, a także certyfikowanego przez Microsoft Teams dźwięku i wideo, także za pośrednictwem szeregu wbudowanych czujników – Microsoft

Surface Hub ułatwia klientom pracę w zespołach i upraszcza działania. Od departamentów produkcji, tak jak we francuskim Renault DP World F1, aż po salę wykładową do pracy zdalnej na uniwersytecie Northwestern w Chicago. Od września obserwujemy, jak zmienia się sposób wykorzystania Surface Hub w różnych organizacjach, aby zapewniać im zwinność i elastyczność, które są szczególnie ważne dziś, w tak szybko zmieniającym się otoczeniu.

Surface Hub 2S 85” 
Surface Hub 2S 85”

Ponieważ w różnych częściach świata inaczej planowany jest powrót do biura lub klasy, należy na nowo zastanowić się, jak środowiska hybrydowe będą funkcjonować w naszych organizacjach, Surface Hub będzie tam, aby ułatwić to przejście, pomagając zlikwidować podziały cyfrowe i fizyczne.

źródło: Microsoft

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: