CES 2021: nowe tablety TCL NXTPAPER i TCL TAB 10

Podczas dzisiejszej, wirtualnej konferencji prasowej na targach CES 2021 firma TCL zaprezentowała dwa nowe tablety, zaprojektowane dla zaspokojenia potrzeb edukacyjnych i rozrywkowych – TCL NXTPAPER i TCL TAB 10S. Pierwsze z urządzeń jest komercyjnym debiutem nowej, autorskiej technologii wyświetlania TCL NXTPAPER. Natomiast TCL TAB 10S to przystępne cenowo urządzenie z dużym ekranem i rysikiem.

 

NXTPAPER jest doskonałym przykładem filozofii Display Greatness, którą marka TCL Mobile wprowadza w życie od czasu jej debiutu ponad rok temu. Pokazuje, jak integracja pionowa firmy może pomóc w szybkim tworzeniu nowych, innowacyjnych i niedrogich produktów” – powiedział Stefan Streit, Dyrektor generalny ds. Marketingu globalnego w TCL Communication. Dodał również, że „nowy typ wyświetlacza przyniesie bezpośrednie korzyści zarówno pracownikom zdalnym, jak i studentom, oferując nowe funkcje, które zwiększają produktywność, ułatwiają życie i chronią nasze oczy”.

 Test TCL 10 Plus – świetny średniopółkowy smartfon

Opatentowana technologia NXTPAPER firmy, zaprezentowana jesienią ubiegłego roku na targach IFA 2020 w Berlinie, zapewnia oszałamiającą wydajność wyświetlania, dzięki wysoce refleksyjnemu ekranowi IPS. Zapewnia żywy, pełen kolorów obraz, bez szkodliwego, niebieskiego światła i migotania. Technologia wyświetlania TCL NXTPAPER zapewnia o 25% wyższy kontrast niż większość tabletów z ekranami e-ink, jest też o ponad 65% bardziej energooszczędna niż standardowe ekrany LCD, zapewniając lepszą żywotność i wydajność baterii. Pozwala również na płynniejsze odtwarzanie wideo i animacji, zapewniając optymalne doświadczenia podczas nauki, pracy i rozrywki.

Zaprojektowany specjalnie dla większych urządzeń mobilnych, NXTPAPER zapewnia wrażenia z korzystania zbliżone do obcowania z wysokojakościowym drukiem na papierze. Autorska technologia to rewolucja w ochronie oczu użytkownika.

TCL NXTPAPER
TCL NXTPAPER

TCL NXTPAPER: wydajny, bezpieczny dla oczu tablet

Wyróżniając się innowacyjnym, zaawansowanym, 8-calowym ekranem, chroniącym wzrok użytkownika, nowy tablet TCL NXTPAPER jest eleganckim, mobilnym towarzyszem nauki, pracy lub zabawy.

Żeby zaspokoić potrzeby uczniów, studentów i profesjonalistów, którzy sięgną po TCL NXTPAPER, jego sercem jest ośmiordzeniowy procesor, a długie działanie na pojedynczym ładowaniu zapewnia mocna bateria 5500 mAh, która wystarcza na cały dzień użytkowania. Tablet wyposażony jest również we frontową kamerę 5 Mpix i aparat 8 Mpix na tyle. Doskonale się one sprawdzą do zdalnej nauki, telekonferencji, prezentacji i wielu innych zastosowań.

TCL SOCL 500 TWS – słuchawki douszne w naszych rękach

TCL NXTPAPER jest wyposażony w opcję Kids Learning, z przyjaznym interfejsem użytkownika i kontrolą rodzicielską. Współpracuje również z Asystentem Google, umożliwiając użytkownikom bezproblemowe zarządzanie zadaniami, uzyskiwanie odpowiedzi na pytania i odtwarzanie muzyki za pomocą poleceń głosowych. Użytkownicy mogą uczestniczyć w rozmowach wideo i lekcjach zdalnych – tablet wspiera łączność Wi-Fi i 4G. Otrzymał również certyfikat bezpieczeństwa TUV Rheinland, co potwierdza zabezpieczenie przed szkodliwym światłem.

Począwszy od kwietnia 2021 roku, TCL NXTPAPER będzie dostępny w Europie, na Bliskim Wschodzie / w Afryce, Ameryce Łacińskiej i Azji i Pacyfiku w cenie 349 €.

TCL TAB 10
TCL TAB 10

TCL TAB 10S: wyjątkowa wydajność w przystępnej cenie

Najlepszy w klasie ekran i wysoka wydajność pozwalają na wykazanie się w każdym kreatywnym zadaniu. Nowy tablet TCL TAB 10S został zaprojektowany z myślą o dzisiejszych wyzwaniach związanych ze zdalną nauką i pracą.

Wyposażony w ekran o przekątnej 10,1 cala, ośmiordzeniowy procesor, który zapewnia uczniom szybkość potrzebną do wykonania prawie każdego zadania online, oraz akumulator o dużej pojemności 8000 mAh zapewniający do ośmiu godzin odtwarzania wideo i do dwóch tygodni czuwania. TCL TAB 10S to idealne urządzenie dla uczniów i studentów.

Test Navitel T505 PRO – tablet i nawigacja w jednym urządzeniu

Najnowszy tablet TCL umożliwia naukę w dowolnym czasie i miejscu, a także zapewnia komunikację mobilną 4G LTE, umożliwiając dostęp do treści w sieci praktycznie z każdego miejsca, a także bezproblemowy udział w lekcjach online lub rozmowach wideo. Ponadto uczniowie będą wyraźnie słyszani i widoczni dzięki dwóm mikrofonom i systemowi głośników urządzenia, a także przedniej kamerze, która zapewnia efektywną komunikację w grupie.

Rodzice docenią funkcje zaprojektowane, aby pomóc im zarządzać czasem dzieci w Internecie. Niezależny interfejs kontroli rodzicielskiej i zdalne sterowanie daje możliwość kontroli nad czasem nauki i odpoczynku ich dziecka, a także możliwość kontrolowania aplikacji innych firm używanych na urządzeniu. TCL TAB 10S jest również wyposażony w złącza pinowe POGO do obsługi dodatkowych akcesoriów innych firm, a także stylowy rysik TCL T-Pen, który zapewnia płynne, naturalne wrażenia z pisania, dzięki szybkiej reakcji.

Dla zwiększenia bezpieczeństwa oczu, wyświetlacz TCL TAB 10S jest wyposażony w inteligentną ochronę oczu ze zintegrowaną kontrolą jasności, a także tonacji w świetle dziennym i przy słabym oświetleniu. Zapewnia działanie bez migotania, z redukcją niebieskiego światła i ostrzega użytkowników, gdy znajdują się w odległości mniejszej niż 9 cali (25 centymetrów) od ekranu.

Test Huawei MatePad T10s – niedrogi tablet dla całej rodziny

Od marca 2021 roku TCL TAB 10S będzie dostępny w UE, Ameryce Północnej, na Bliskim Wschodzie, w Afryce, Chinach, Azji i Oceanii oraz Ameryce Południowej. Ceny zaczynają się od 199 € za wersję Wi-Fi i 249 € za 4G LTE/Wi-Fi.

Po więcej informacji o tabletach TCL zapraszamy na stronę: http://www.tcl.com/global/en.html.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: