CES 2021: TCL z telewizorami Google TV

TCL ogłasza na targach CES 2021 wprowadzenie telewizorów Google TV, łącząc tym samym najlepsze treści z najdoskonalszymi wrażeniami wizualnymi.

TCL Google TV

Firma TCL Electronics, jeden z największych producentów telewizorów na świecie i wiodący producent elektroniki użytkowej, ogłosił na targach CES 2021, że w bieżącym roku wprowadzi na rynek serię telewizorów TCL Google TV. Dystrybucja i sprzedaż rozpoczną się od Stanów Zjednoczonych, a następnie telewizory pojawią się w innych częściach świata.

CES 2021: TCL #ExperienceMore

TCL Google TV połączy w jednym urządzeniu wiodące w branży technologie wyświetlania TCL, takie jak Mini-LED, 8K i QLED, z ofertą Google, aby ułatwić użytkownikom odkrywanie oraz dostęp do treści, które kochają. Teraz łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej mogą oglądać je w doskonałej rozdzielczości na najnowszych ekranach TCL.

Wprowadzenie TCL Google TV przeniesie naszą współpracę z Google na kolejny poziom.” – powiedział Kevin Wang, prezes TCL Industrial Holdings i TCL Electronics. „Tematem przewodnim tegorocznych targów CES jest hasło <<Experience More>>. Jestem przekonany, że dzięki połączeniu nowoczesnych wyświetlaczy z interesującymi i łatwo dostępnymi treściami umożliwimy to w 2021 r. ludziom na całym świecie”.

Test TCL 10 Plus – świetny średniopółkowy smartfon

Jesteśmy podekscytowani możliwością współpracy z firmą TCL, która pozwoli nam udostępnić usługi Google TV klientom na całym świecie. Google TV przynosi nowy, bardziej wygodny
i ekscytujący sposób użytkowania telewizorów, pomagając użytkownikom łatwo znajdować treści, które kochają
”, powiedziała Shobana Radhakrishnan, Senior Engineering Director, Google TV.

TCL Google TV gromadzi w jednym miejscu filmy, programy, telewizję na żywo i inne materiały pochodzące ze wszystkich aplikacji i subskrypcji, oraz organizuje je dla każdego użytkownika z osobna. Oferuje spersonalizowane propozycje, dzięki czemu klienci TCL mogą odkrywać nowe pozycje warte obejrzenia.

Działo się… co przypadło nam do gustu w 2020r. – podsumowanie

Użytkownicy za pomocą głosu mogą nawet prosić Asystenta Google’a o znalezienie filmów i programów, zadawać mu pytania i sterować inteligentnymi urządzeniami domowymi korzystając z dużego ekranu TCL.

źródło: TCL Electronics

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: