Plus 5G – nowe plany abonamentowe

Wraz z rozwojem najszybszej i największej zasięgowo sieci 5G w Polsce, Plus wprowadza Plus 5G – nowe oferty internetowo-głosowe oraz czysto internetowe – zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. Dzięki nowym taryfom i dużym pakietom danych klienci będą mogli w komfortowy sposób korzystać z najnowocześniejszego internetu w technologii 5G od Plusa.

Plus 5G

5G jako standard

W 2021 roku sieć 5G Plusa będzie powszechnie dostępna i nie będzie już wyłącznie nowinką technologiczną. Coraz większa liczba osób w zasięgu, a także szerokie portfolio urządzeń 5G powoduje, że sieć piątej generacji stanie się standardem i codziennością. Obecnie Plus oferuje największy zasięg internetu 5G, z którego może korzystać już ponad 7 milionów Polaków we wszystkich 16 województwach. W nadchodzących miesiącach operator planuje objąć zasięgiem sieci 5G 2600 MHz TDD łącznie ponad 11 milionów mieszkańców Polski.

Test TP-Link Archer C6U – router z portem USB dla każdego

Komfortowe korzystanie z sieci 5G przez cały okres trwania umowy z maksymalną szybkością technologiczną do 600 Mb/s zapewnią nowe taryfy dedykowane sieci 5G. Z nowych taryf można również korzystać, będąc w zasięgu starszych technologii internetu mobilnego.

5G w smartfonie w taryfach z usługami głosowymi i internetowymi

Dla tych, którzy dostęp do 5G chcą mieć na wyciągnięcie ręki operator przygotował nowe propozycje abonamentów internetowo-głosowych.

 

plus 5g

Trzy nowe warianty abonamentu zapewnią dostęp do sieci 5G oraz nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów wraz z dużymi pakietami danych, które pozwolą w pełni cieszyć się z zalet nowej technologii:

  • 25 GB za 60 zł/mies. – dla osób, którym zależy na szybkim i swobodnym surfowaniu w internecie,
  • 100 GB za 90 zł/mies. – dla tych, którzy intensywnie korzystają z internetu w smartfonie oraz często korzystają z niego jako routera,
  • 150 GB za 120 zł/mies. dla osób, które potrzebują jak największej ilości danych.

Osoby, które zdecydują się przenieść numer z innej sieci, nie będą płacić za abonament nawet przez 4 miesiące.

Po wykorzystaniu pakietu będzie można korzystać z internetu z szybkością do 1 Mb/s.

Recenzja Huawei WiFi AX3 – piękna bestia dla nie(tylko) domowej sieci

5G w taryfach internetowych – jeszcze więcej internetu z 5G w Plusie przez cały okres trwania umowy

Miniony rok pokazał, jak ważny w codziennym zastosowaniu jest szybki i niezawodny internet. Dzięki niemu możemy pracować i uczyć się bez konieczności dojazdów do biura czy szkoły. Dla wszystkich, którzy chcą, by sieć 5G na stałe zagościła w ich domach Plus przygotował jeszcze większe paczki internetu w nowych taryfach internetu mobilnego.

  • 500 GB 5G za 100 zł/mies.,
  • 1000 GB 5G za 200 zł/mies.

Dla klientów, którzy zmienią dostawcę internetu na Plusa abonament jest darmowy przez 3 miesiące. Ofertę jak zawsze można przetestować przez 15 dni (w przypadku zwrotu należy tylko zapłacić opłatę aktywacyjną 9 zł).

Po wykorzystaniu pakietu nastąpi ograniczenie szybkości do 1 Mb/s.

Portfolio sprzętów – pierwszy w Polsce smartfon 5G za mniej niż 1000 zł

W ofercie Plusa jest już blisko 20 smartfonów i routerów 5G, w tym najtańszy na rynku i dostępny na wyłączność pierwszy smartfon 5G w cenie poniżej 1000 zł – realme 7 5G. Dzięki dużemu wyborowi sprzętów z różnych półek cenowych, 5G może stać się technologią dla każdego, powszechnie dostępną i do codziennego użytku.

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: