Plus – nowe taryfy internetowo-głosowe 5G dla firm

Plus wprowadza nowe taryfy internetowo-głosowe dla firm z dostępem do 5G przez cały okres trwania umowy.

plus 5g /nowe taryfy

Wraz z planami poszerzania zasięgu najnowocześniejszej w Polsce sieci 5G od Plusa rośnie jej dostępność dla biznesu. Dzięki technologii superszybkiego dostępu do internetu przedsiębiorcy mogą efektywnie realizować projekty, nawet z poziomu swojego smartfona. Z myślą o nich Plus wprowadził 3 nowe warianty abonamentu głosowego z dostępem do sieci 5G i nowymi pakietami danych oraz standardowo z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami oraz MMS-ami.

  • Wszyscy, którzy prowadzą firmę mogą rozpocząć przygodę z 5G już od 60 zł netto/mies. z pakietem 35 GB.
  • Przedsiębiorcy, którzy zdecydują się na pakiet 120 GB w cenie 90 zł netto/mies., mogą wykorzystywać internet 5G jako podstawowy dostęp do internetu w swoim mobilnym biurze.
  • Dla klientów, którzy prowadzą cały biznes za pośrednictwem smartfona, a tym samym wyjątkowo intensywnie korzystają z internetu, Plus przygotował abonament za 120 zł netto z ogromną paczką danych 180 GB.

Taryfy internetowo-głosowe

Po wykorzystaniu pakietu można korzystać z internetu z prędkością do 1 Mb/s.

Reklamy

Recenzja Mercusys MW300UH – na problem z zasięgiem Wi-Fi

Taryfy internetowe dla firm

Osoby prowadzące firmę, dla których nieodłącznym elementem prowadzenia biznesu jest stała obecność w sieci wiedzą, jak ważną rolę odgrywa stabilne i szybkie łącze internetowe.

Plus wychodzi do nich z propozycją nowych ofert mobilnego internetu dedykowanych dla 5G:

  • 600 GB – w cenie 100 zł + VAT/mies.,
  • 1200 GB – w cenie 200 zł + VAT/mies.

Mechanizm promocji z darmowym abonamentem przez pierwsze miesiące jest taki sam, jak dla klientów indywidualnych – do 3 miesięcy za darmo przy zmianie dostawcy internetu. Ofertę jak zawsze można przetestować przez 15 dni (w przypadku zwrotu należy tylko zapłacić opłatę aktywacyjną 9 zł netto).

Po wykorzystaniu pakietu nastąpi ograniczenie prędkości do 1 Mb/s.

Test TP-Link Archer AX10 – Wi-Fi 6 bardziej dostępne

Portfolio sprzętów – pierwszy w Polsce smartfon 5G za mniej niż 1000 zł

W ofercie Plusa jest już blisko 20 smartfonów i routerów 5G, w tym najtańszy na rynku i dostępny na wyłączność pierwszy smartfon 5G w cenie poniżej 1000 zł – realme 7 5G. Dzięki dużemu wyborowi sprzętów z różnych półek cenowych, 5G może stać się technologią dla każdego, powszechnie dostępną i do codziennego użytku.

 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]