CES 2021: TCL – okulary Wearable Display, słuchawki MOVEAUDIO S60 i więcej

W ramach konferencji prasowej na targach CES 2021, TCL pokazało dziś najnowsze produkty ze swojej oferty urządzeń połączonych. Wśród nich pierwsze dostępne na rynku okulary Wearable Display firmy TCL, wysokiej klasy słuchawki douszne TWS MOVEAUDIO S600 oraz najnowszy tracker dla zwierząt MOVETRACK. Te innowacyjne i stylowe produkty firmy TCL to przenośne urządzenia zaprojektowane w celu zwiększenia komfortu życia konsumentów niezależnie od tego czy są w domu, czy w podróży. 

To ekscytujące, że możemy przedstawić naprawdę nowy i wyjątkowy rodzaj produktu ubieralnego, który wykorzystuje lata badań i doświadczenie TCL w produkcji wyświetlaczy, a także nowe urządzenia premium, które poprawiają nasze życie oraz życie naszych zwierząt” – powiedział Stefan Streit, Dyrektor generalny ds. Marketingu globalnego w TCL Communication. „Dzisiejsze prezentacje pokazują, że nadal budujemy i rozwijamy nasz solidny już ekosystem, rozszerzając go o kategorie produktów ubieralnych i audio”.

TCL Wearable Display
TCL Wearable Display

TCL Wearable Display: przenośne kinowe wrażenia

 TCL Wearable Display, będący pierwszym komercyjnie dostępnym następcą Project Archery, to lekka i stylowa para okularów z wbudowanymi dwoma wyświetlaczami micro OLED 1080p Full HD. Użytkownicy mogą w dowolnym momencie i miejscu cieszyć się obrazem o wielkości 140-calowego telewizora oglądanego z odległości 4 metrów. Zagęszczenie 49 pikseli na stopień (PPD) sprawia, że obraz jest ostry, a technologia micro OLED zapewnia niewiarygodnie żywe barwy.

Okulary Wearable Display kompatybilne są z setkami smartfonów, tabletów, komputerów wyposażonych w display port przez USB-C, który wspiera rozdzielczość 1080p. Po podłączeniu pozwala, m.in. na oglądanie filmów czy granie w gry. Urządzenie zapewnia doświadczenie prawdziwej immersji w domu, w podróży lub gdziekolwiek indziej.

TCL Wearable Display dostępne będą w sprzedaży w dalszej części roku 2021. Więcej szczegółów pojawi się przed premierą rynkową.

TCL MOVEAUDIO S600
TCL MOVEAUDIO S600

 TCL MOVEAUDIO S600: słuchawki TWS premium z hybrydową redukcją szumów

Nowe, prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne TCL z hybrydową aktywną redukcją szumów i trybem transparentnym to idealne akcesorium dla osób poszukujących zoptymalizowanego dźwięku, a także redukcji szumów z tła dla zapewnienia najlepszych wrażeń słuchowych. Tryb transparenty umożliwia również rozmowę bez konieczności wyjmowania MOVEAUDIO S600 z uszu. Dzięki trzem mikrofonom w każdej słuchawce dla redukcji szumów echa, te słuchawki to też doskonały, krystalicznie czysty dźwięk połączeń nawet na zatłoczonych ulicach lub w transporcie masowym.

TCL SOCL 500 TWS – słuchawki douszne w naszych rękach

Najnowszy przedstawiciel linii MOVEAUDIO daje entuzjastom muzyki mocne basy i precyzję reprodukcji dźwięku. Bluetooth 5.0 zapewnia bezproblemową łączność między urządzeniami, bez opóźnień i przerw. Inteligentne wykrywanie założenia lub zdjęcia automatycznie włącza lub wstrzymuje odtwarzanie muzyki, co zapewnia najwyższą wygodę użytkowania. Usługa Google Fast Pair umożliwia szybkie i bezproblemowe połączenie z urządzeniem.

Intuicyjne kontrolery dotykowe znajdują się na obu słuchawkach, co ułatwia aktywację ANC, uzyskanie pomocy Asystenta Google, przełączanie się między muzyką i połączeniami telefonicznymi oraz zarządzanie listami odtwarzania. Słuchacze mogą cieszyć się czasem odtwarzania muzyki do 8 godzin na jednym ładowaniu i do 32 godzin pracy w przypadku korzystania z etui ładującego.

Słuchawki douszne TCL MOVEAUDIO S600 są lekkie i mają ergonomiczny kształt, który zapewnia komfort noszenia. Stopień ochrony IP54 chroni przed wodą, potem i kurzem, dzięki czemu można ich używać w gorszych warunkach pogodowych, na siłowni lub na plaży.

Słuchawki MOVEAUDIO S600 dostępne będą na wybranych rynkach od lutego w cenie 149 eur.

TCL MOVETRACK Pet Tracker
TCL MOVETRACK Pet Tracker

TCL MOVETRACK Pet Tracker zapewnia bezpieczeństwo Twoim futrzastym przyjaciołom

 TCL MOVETRACK Pet Tracker pozwala właścicielom mieć wirtualne oko na swoje zwierzęta, zawsze i wszędzie. Przymocowane do obroży urządzenie umożliwia śledzenie lokalizacji w czasie rzeczywistym za pomocą GPS, Wi-Fi i innych technologii, a także trzy tryby śledzenia ułatwiające lokalizowanie zagubionych zwierząt.
Korzystając z MOVETRACK Pet Tracker użytkownicy mogą stworzyć wirtualną smycz i otrzymywać powiadomienia, jeśli lokalizator opuści wyznaczony, 10-metrowy obszar zasięgu Bluetooth. Podobnie można również tworzyć edytowalne strefy bezpieczne, które zapewniają właścicielom powiadomienia o przekroczeniu granic. Poziom aktywności zwierzęcia podczas zabawy, chodzenia lub odpoczynku może być monitorowany dla pojedynczego dnia, tygodnia lub miesiąca, podobnie jak w przypadku krokomierza cyfrowego dla ludzi.

Test TCL 10 Plus – świetny średniopółkowy smartfon

MOVETRACK ma nadrukowaną elektroniczną plakietkę w postaci unikatowego kodu QR, który pozwala znalazcy zgubionego zwierzęcia na kontakt z właścicielem. Aplikacja jest wyposażona w funkcję, która zapala diodę LED na urządzeniu, dając właścicielom szansę zidentyfikowania, znalezienia i odzyskania ukochanego zwierzaka, jeśli ten zgubi się w ciemności. MOVETRACK jest odporny na wodę i kurz (IP67) oraz zapewnia długą żywotność baterii – nawet 14 dni pracy w trybie gotowości.

TCL MOVETRACK Pet Tracker dostępny będzie w trzech wersjach kolorystycznych i pojawi się w sprzedaży tej wiosny w cenie 99€.

TCL LINKHUB 4G Outdoor CPE
TCL LINKHUB 4G Outdoor CPE

TCL LINKHUB 4G Outdoor CPE: stabilny sygnał LTE w Twoim domu

 Dzięki TCL LINKHUB 4G Outdoor CPE osiągnięcie lepszego zasięgu szerokopasmowego LTE jest teraz możliwe nawet w lokalizacjach oddalonych od nadajników. Urządzenie zostało specjalnie zaprojektowane do użytku na zewnątrz i jest odporne na pył oraz wodę w stopniu ochrony IP67. TCL LINKHUB 4G Outdoor CPE wykorzystuje anteny 4X4 MIMO o wysokim zysku ze wzmocnionym sygnałem, aby połączyć odległość między domem a najbliższą wieżą LTE i pokryć duże obszary dzięki łączności 4G Cat12.

TCL LINKHUB 4G Outdoor CPE będzie dostępny jeszcze w tym roku. Więcej szczegółów pojawi się przed premierą rynkową.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: