CES 2021: TCL w ramach AIxIoT – produkty w wielu kategoriach

TCL prezentuje na targach CES 2021 najnowsze produkty w wielu kategoriach – telewizory, urządzenia audio, urządzenia mobilne i inteligentne urządzenia gospodarstwa domowego.

TCL w ramach swojej strategii AIxIoT nieustannie wprowadza innowacje i dostarcza klientom inteligentne urządzenia domowe, by każdego dnia mogli doświadczać więcej.

Test TCL 10 Plus – świetny średniopółkowy smartfon

TCL Electronics, jeden z największych producentów telewizorów na świecie i wiodący producent elektroniki użytkowej, poprzez innowacyjne technologie po raz kolejny potwierdza chęć uczynienia codziennego życia bardziej inteligentnym. Dzisiaj na targach CES 2021 firma TCL w ramach strategii AI x IoT zaprezentowała swoją najnowszą ofertę telewizorów TCL Mini-LED, QLED i 4K HDR, urządzeń audio i sprzętu AGD.

Telewizory Premium Mini-LED, QLED i 4K HDR

W tym roku firma TCL wprowadzi na rynek kilka nowych modeli telewizorów, obejmujących serie Mini-LED, QLED i 4K HDR, które  poza wysoką jakością obrazu, oddają w ręce użytkowników szeroką gamę funkcji lifestyle’owych.

Pod koniec 1. kwartału 2021 r. firma TCL będzie oferować na rynku europejskim swój najnowszy telewizor 4K Mini-LED, który podnosi na wyższy poziom standardy oglądania telewizji
i doświadczenia płynące z grania na dużym ekranie. Nowy model TV będzie ważnym dodatkiem do ciągle poszerzanego portfolio produktów firmy TCL wykonanych w technologii Mini-LED .

Pojawi się również nowy model TV 4K QLED, wnoszący technologię Quantum Dot Display na nowy poziom. Telewizor będzie doskonałą propozycją dla tych, którzy oczekują wysokiej jakości obrazu oraz interaktywnej rozrywki, będącej dla oglądających ważnym elementem połączonego i inteligentnego stylu życia.

Jeśli chodzi o telewizor 4K HDR to w pierwszej połowie roku TCL wprowadzi nowy model z Dolby Vision i Dolby Atmos, który zaoferuje oglądającym najwyższej jakości dynamiczny obraz
i wciągający dźwięk.

Więcej szczegółów na temat nowych produktów zostanie ujawnionych w pierwszej połowie roku 2021 po oficjalnym wprowadzeniu ich na rynek europejski, w tym i Polski w okolicach początku drugiego kwartału.

TS8132
TS8132

Wysokiej jakości dźwięk

TCL prezentuje również swój nowy soundbar TS8132, który zaspokaja muzyczne wymagania każdego użytkownika i wnosi rozrywkę domową na nowy poziom. TS8132 to soundbar z Dolby Atmos, obsługujący konfigurację 3.1.2 kanałów i pracujący z maksymalną mocą dźwięku
na poziomie 350W.

Daje on doskonałe wrażenia dźwiękowe z lepiej słyszalnymi dialogami i bardziej zrozumiałą mową, czyniąc każdego użytkownika częścią toczącej się na ekranie akcji.  Soundbar wyposażony jest
w dedykowany kanał centralny, dwa kanały boczne oraz potężny bezprzewodowy subwoofer, dzięki którym prawdziwie może otoczyć słuchacza dźwiękiem.

TS8132 ma wbudowanego Chromecasta i współpracuje również z popularnymi asystentami głosowymi, takimi jak Asystent Google, Apple AirPlay i Amazon Alexa.

TCL SOCL 500 TWS – słuchawki douszne w naszych rękach

Zupełnie nowe urządzenia mobilne

Podczas konferencji prasowej CES 2021, TCL Communication ogłosiło kilka nowych produktów działu TCL Mobile. Są to m.in. pierwsze dostępne na rynku okulary Wearable Display, seria smartfonów TCL 20, pierwszy tablet TCL z innowacyjną technologią NXTPAPER – TAB 10s TCL, najwyższej jakości bezprzewodowe słuchawki dokanałowe MOVEAUDIO S600 oraz urządzenie
do śledzenia zwierząt domowych MOVETRACK.

Korzyścią płynącą z wertykalnie zintegrowanego ekosystemu TCL jest również zapowiedź wprowadzenia współpracy pomiędzy wybranymi smartfonami z serii TCL 20, tabletami, telewizorami i komputerami PC.

Inteligentne urządzenia domowe

Klimatyzator

Nowy klimatyzator TCL Ocarina łączy się ze Smart TV, telefonem i wszystkimi kompatybilnymi urządzeniami za pomocą TCL Home App lub Asystenta Google. Użytkownicy mogą zdalnie aktywować i kontrolować klimatyzację, co ułatwia jej włączanie i wyłączanie, regulację prędkości i ustawianie temperatury.

TCL Ocarina
TCL Ocarina

Funkcja Gentle Breeze umożliwia nawiew powietrza w bardziej naturalny sposób (podobny do morskiej bryzy), podczas gdy Deep Clean jest zaawansowanym programem detoksykacji, pozwalającym na sterylizację pomieszczenia. Jednocześnie klinicznie potwierdzono, że usuwa większość zarazków i innych zanieczyszczeń powietrza, w tym kurz i brud. Program Deep Clean czyści również automatycznie parownik – redukując nakład pracy, oszczędzając energię i zapewniając, że powietrze w pomieszczeniach jest zawsze świeże.

 

Pralka

Najnowsza inteligentna pralka TCL, X10 łączy się z eksosystemem Smart Home za pomocą aplikacji TCL Home App. Dzięki sterowaniu po Wi-Fi, programy prania można w pełni dostosować do własnych potrzeb, włącznie z ustawieniem ładowności i czasem trwania cyklu. Dostępny jest pełen wachlarz programów prania przygotowany z myślą o różnorodnych rodzajach tkanin.

Pralka TCL X10, dzięki swojej konstrukcji z podwójnym załadunkiem, może również pomóc użytkownikom w sortowaniu prania za pomocą osobnych bębnów ładowanych od przodu i od góry. Pozwala to użytkownikom na pranie ubrań niemowlęcych lub mniejszych elementów garderoby w górnej części oraz ubrań dla dorosłych lub większych ubranek dziecięcych w dolnej części, zapewniając czystsze i bardziej higieniczne pranie. Wyposażone w silnik DD (direct drive) bębny mogą być używane jednocześnie lub niezależnie.

Połączenie z siecią WiFi pozwala na zdalne sterowanie pralką za pomocą aplikacji TCL Home App  i całodobową zdalną kontrolę z dowolnego miejsca.

TCL C470
TCL C470

Chłodziarka

Najnowsza lodówka TCL C470 została wyposażona w 21,5-calowy inteligentny ekran LED i zaprojektowana z myślą dostarczenia większej przyjemności w kuchni. Lodówka ma wstępnie wgrane przez TCL różnorodne źródła mediów, rekomendacje przepisów, deskę kreślarską itp.

W modelu C470 zastosowano również technologię Power Cool, która umożliwia chłodzenie napojów w zaledwie pięć minut, oraz Power Freeze, pozwalająca na szybkie zamrażanie mięsa w 10 minut. Uszczelka drzwiowa zastosowana w lodówce C470 jest wyposażona w pyłoszczelną warstwę ochronną ze środkiem antybakteryjnym.

TCL Breeva A3
TCL Breeva A3

Oczyszczacz powietrza

TCL Breeva A3 jest najnowszym oczyszczaczem powietrza TCL wyposażonym w „Breeva Shield” – osłonę składającą się z lampy UV-C i jonizatora, która przeznaczona jest do zwalczania bakterii i mikroorganizmów znajdujących się w powietrzu. Ponadto, aby skutecznie radzić sobie z kurzem, pyłkami, dymem i zapachami zwierząt unoszącymi się w powietrzu, oczyszczacz posiada 3-stopniowy system filtracji.

Przeznaczony jest do oczyszczania powietrza w pomieszczeniach o powierzchni do 32 m2 i może oczyszczać do 270 m3 powietrza na godzinę. Posiada również wbudowane czujniki jakości powietrza.

W nocy, użytkownikom modelu Breeva A3, pozwala spokojnie spać jego tryb Ultra Quiet i funkcja wyłączenia wyświetlacza.

Odkurzacz

Odkurzacz TCL Robot Vacuum Cleaner to super smukły, 7-centymetrowej wysokości robot, który posprząta pod większością mebli. Może pokonywać progi znajdujące się pomiędzy pomieszczeniami o wysokości powyżej 20 mm i nie utknie, gdy natrafi na gruby dywan czy małe nierówności

Odkurzacz wyposażony jest również w zaawansowany system czujników, który zapewnia inteligentne sprzątanie domu.

źródło: TCL

Odwiedź www.tcl.com/ces2021, aby dowiedzieć się więcej o innowacjach i produktach TCL zaprezentowanych na targach CES 2021.

______________————————-

* Wygląd produktów, funkcje i dostępność mogą się różnić w zależności od kraju/regionu.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: