WOŚP – aukcja NEONET dla fanów esportu

Ruszyła kolejna aukcja NEONET na rzecz WOŚP (Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy). Tym razem to propozycja gamingowa. Zwycięzca charytatywnej licytacji otrzyma najnowszą konsolę PS5 oraz niepowtarzalne doświadczenie w postaci treningu z jednym z czołowych polskich esportowców, Damianem „Natsu” Gajewskim z Esports WKS Śląsk Wrocław. Całość środków z aukcji trafi bezpośrednio na kontro Orkiestry.

Link do aukcji znajdziesz tutaj: https://allegro.pl/oferta/konsola-playstation-5-trening-online-fifa-21-10105586681

Osoba, która przekaże na rzecz WOŚP największą kwotę, będzie mogła skorzystać z profesjonalnej sesji treningowej online w FIFA2021. Otrzyma też niezwykle pożądaną na rynku konsolę. Do wzięcia udziału w szlachetnej inicjatywie zachęca „Natsu”, który poprowadzi trening.

Nieważne, czy jesteś początkującym graczem, czy też aspirujesz do bycia zawodowcem. Trening ze mną na pewno pomoże w rozwinięciu Twoich umiejętności. Będzie też niezapomnianym doświadczeniem, a może nawet impulsem do wejścia w świat e-sportu – mówi Damian „Natsu” Gajewski zawodnik Esports WKS Śląsk Wrocław.

Test Xbox Series X – rozrywka dla całej rodziny

Kiedy tylko otrzymaliśmy propozycję, by wspólnie z NEONET zorganizować aukcję na rzecz Orkiestry, nie mieliśmy wątpliwości, że chcemy w to wejść. W WKS Śląsk Wrocław uwielbiamy pomagać. Możemy nawet śmiało powiedzieć, że wspieranie inicjatyw charytatywnych jest w naszym DNA – dodaje Paweł Żurowski, prezes Esports WKS Śląsk Wrocław

Z treningu z „Natsu” będzie można skorzystać do 30 września 2021 roku.

WOŚP - aukcja NEONET

Seria aukcji dla Orkiestry

NEONET przygotował w tym roku szereg aukcji na rzecz 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sieć, realizując hasło „Od zawsze z Wrocławia”, zadbała o to, aby licytacje miały związek ze stolicą Dolnego Śląska. Dlatego też do współpracy zaproszono lokalne firmy i organizacje.

Podkreślanie rodowodu NEONET jest dla nas niezwykle istotne. Tym bardziej cieszymy się, kiedy działania te wpisują się w inicjatywy charytatywne, takie jak Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Wierzymy w moc pomagania i w to, że dobro wraca – podkreśla Mieszko Sibilski rzecznik prasowy NEONET.

W drugiej połowie stycznia wystartuje kolejna z zaplanowanych aukcji NEONET. Tym razem, w ramach kontynuacji cyklu „Przejażdżka z NEONET”, zwycięzca będzie mógł zasiąść za kierownicą luksusowego, sportowego auta. Szczegóły wkrótce!

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: