MSI MSIology – nowe modele laptopów

Firma MSI wyznacza nowe standardy, organizując niezwykłe wirtualne wydarzenie, „MSIology”, na którym zostaną zaprezentowane nowe modele laptopów

Nowa rodzina laptopów korzysta nie tylko z najnowszych kart graficznych z serii NVIDIA® GeForce RTX ™ 3080, ale również z mocy  starożytnej bogini Tiamat, matki wszystkich bogów.

MSIology

Wprost z owianej tajemnicą babilońskiej mitologii, bogini Tiamat, smocza matka wszystkich bogów, pojawia się dostojnie na wirtualnym wydarzeniu MSIology! Z okazji nadchodzącego jubileuszu 35-lecia firmy MSI, producent ma zaszczyt zaprezentować potężnego, gamingowego notebooka, ekskluzywny model GE76 Raider Dragon Edition Tiamat, oraz szereg innych, nowatorskich laptopów. Co więcej, MSI po raz kolejny stanęła na czele technologicznej awangardy, wyposażając swoje najnowsze, przełomowe laptopy w karty graficzne z serii NVIDIA® GeForce RTX™ 3080, zapewniając tym samym znaczący wzrost ich wydajności. Sukces tego wydarzenia oraz urzekające, epickie widowisko przyciągnęły uwagę całego świata, zwiększając tym samym siłę i moc działania fali uderzeniowej, The Ultimate Shockwave, związanej z opiniotwórczym i technologicznym oddziaływaniem gamingowego giganta.

Test MSI Prestige 14 A10SC – ultrabook i mobilna stacja robocza

Pierwsze notebooki wyposażone w karty graficzne GeForce RTX™ z serii 30, rewolucja Sztucznej Inteligencji wkroczyła do gamingowych laptopów MSI!

Jak przystało na technologicznego lidera, firma MSI wprowadziła najszybsze, dostępne na rynku karty graficzne do swoich laptopów z serii GE, GS, GP i GF już na początku 2021 roku. Dzięki temu, w połączeniu z mocą laptopów MSI, wydajność najnowszych procesorów graficznych może być w pełni wykorzystana w grach, zapewniając tym samym graczom kinowe wrażenia z prowadzonej rozgrywki! GeForce RTX™ 3080 zapewnia bowiem entuzjastom gier najwyższą wydajność, której tak bardzo potrzebują.

Układy te bazują bowiem na architekturze Ampere, czyli na drugiej generacji architektury RTX firmy NVIDIA, która charakteryzuje się nowymi rdzeniami RT, rdzeniami Tensor oraz procesorami strumieniowymi, zapewniającymi najbardziej realistyczną grafikę generowaną z wykorzystaniem technologii ray-tracingu. Oferują one nie tylko wszystkie najnowocześniejsze funkcje graficzne, ale  wykorzystują również algorytmy sztucznej inteligencji.

Co więcej, MSI współpracując z firmami Intel i NVIDIA, zaadaptowała technologię „Resizable BAR”, która pozwala procesorowi na uzyskanie pełnego dostępu do pamięci układu graficznego, dzięki czemu zwiększyć można liczbę generowanych klatek obrazu na sekundę (FPS-ów) o 5 do 10%, przechodząc tym samym na nowy, wyższy poziom prowadzenia gry.

Biorąc pod uwagę trendy związane z rosnącym znaczeniem zoptymalizowanej komunikacji internetowej, to nowa linia notebooków MSI, jest pod tym względem pionierskim na rynku rozwiązaniem. Nowe laptopy wyposażone są bowiem w bezprzewodowe, zgodne z najnowszym standardem Wi-Fi 6E, karty sieciowe, które przystosowane są do pracy w paśmie 6 GHz.

Dzięki temu oferują one możliwość znacznie szybszego przesyłania danych podczas bezprzewodowego streamingu wideo, danych związanych z wirtualną rzeczywistością, czy innych, korzystających z bezprzewodowej transmisji danych, aplikacji. Podczas opisywanego wydarzenia, firma MSI zaprezentowała również najnowszą funkcję zaimplementowaną w oprogramowaniu MSI Creator Center. Funkcja ta pozwala na współpracę z chmurą Microsoft Azure Cloud w celu dopasowania scenariuszy użytkownika i optymalizacji systemu przy użyciu algorytmów sztucznej inteligencji do obsługi złożonych zadań inżynierskich.

Tiamat – Matka wszystkich bogów! Zwiększ swoją siłę z laptopem z serii GE76 Raider Dragon Edition i uzyskaj najwyższą wydajność.

Duch MSIology jednoznacznie ukazuje, w jaki sposób MSI wpływa na światowe trendy dotyczące laptopów i sprawia, że firma ta jest prawdziwą technologiczną awangardą. Na tym majestatycznym, wirtualnym wydarzeniu, MSIology, publiczność była świadkiem pojawienia się bogini Tiamata, matki wszystkich bogów, przenoszącej widzów do kolebki ludzkiej cywilizacji: Mezopotamii!

Dyrektor Ogólnoświatowej Sprzedaży i Marketing Działu Notebooków MSI, Derek Chen w epicki sposób otworzył wydarzenie, mówiąc: „Smoczy Duch od zawsze był podstawą działania naszej marki. A dziś zabierzemy Państwa z powrotem do babilońskiej mitologii opisującej pochodzenie jednego z najbardziej znanych smoków, Tiamat.”

Test MSI PRO 22XT 10M – komputer All-In-One, czy to ma sens?

Seria MSI GE Raider: prawdziwa potęga dla zapalonych graczy

Nieopowiedziana historia i boskie bestie, które symbolizują nieskończoną moc, zostały wygrawerowane na obudowach notebooków z serii GE76 Raider Dragon Edition Tiamat! Podobnie jak legendarne już laptopy z rodziny GE76 i GE66 Raider, seria GE charakteryzuje się nie tylko niezwykłym podświetleniem Mystic Light, ale także pochwalić się może najlepszą wydajnością jaką można uzyskać z gamingowego laptopa.

Notebooki te wyposażone są bowiem w najnowsze karty graficzne z serii NVIDIA® GeForce RTX™ 3080, procesory Intel® Core™ i9 oraz zastosowano w nich najnowsze, bezprzewodowe karty sieciowe zgodne ze specyfikacją Wi-Fi 6E, które jako pierwszym na rynku laptopom pozwalają skorzystać z zalet nowego standardu łączności. Aby gamingowa pasja nie uległa „przegrzaniu”, nowe laptopy z serii GE wyposażone są w wydajny system chłodzenia MSI Cooler Boost 5, składający się z 6 ciepłowodów i 2 wentylatorów, które zapewniają znacznie większy przepływ powietrza w celu szybkiego schłodzenia wnętrza maszyny.

Dzięki notebookom z serii GE Raider, użytkownicy mogą cieszyć się wszystkimi, nawet najbardziej wymagającym i tytułami gier klasy AAA. Zacytujmy jednego z graczy, o pseudonimie Nukem Dukem. „Te gamingowe laptopy MSI charakteryzują się niesamowitą wydajnością, dzięki czemu mogę cieszyć się najbardziej wymagającymi grami, gdziekolwiek i kiedykolwiek się znajdę.” – mówi gracz.

GS66 Stealth, doskonały pracownik w dzień, a nocy gracz!   

Dzięki unikatowej, niskoprofilowej konstrukcji obudowy, GS66 Stealth jest idealnym kamuflażem dla wszystkich profesjonalistów, którzy chcą ukryć drzemiącego w ich wnętrzu prawdziwego gracza. Niezwykły design klasy premium, który zgodny jest z naszą linią wzorniczą „Sharper in Core black” sprawił, ze maszyna ta zdobyła wiele nagród, takich jak IF Design Award czy Red Dot Winner of 2020.

Laptopy z tej serii wyposażone są też w najnowsze modele kart graficznych GeForce RTX™ 30, a oferowana przez te karty technologia renderingu DLSS AI, korzystająca z algorytmów sztucznej inteligencji, umożliwia graczom prowadzenie rozgrywek w oszałamiającej rozdzielczości 4K z wykorzys6taniem ray tracingu – i to przy ponad 60 FPS-ach! GS66 dysponuje również prawdziwą mocą obliczeniową, którą może zaoferować, dzięki najnowszym procesorom Intela z maksymalnie 8 rdzeniami.

Oprócz tego, GS66 Stealth wyposażony jest w system chłodzenia Cooler Boost Trinity+ z wentylatorami z najcieńszymi na świecie łopatkami o grubości 0,1 mm, w 300-hercowy, oferujący płynny obraz, wyświetlacz IPS oraz w mogącą pochwalić się tytułem prawdziwego mistrza, baterią o najwyższej dopuszczonej pojemności 99,9Whr. GS66 zgodny jest również z technologią True Color 3.0, a także pozwala na dookólne wyświetlanie obrazu na 1+2 monitorach (własny ekran + dwa dodatkowe, zewnętrzne panele) w trybie Matrix Display.

GP66 i GP76 Leopard – dla graczy i inżynierów!

MSI zaprezentowała również najnowsze notebooki z serii GP66 i GP76 Leopard. Maszyny te zostały stworzone z myślą o codziennej pracy i ciężkich, wymagających dużej mocy obliczeniowej, zadaniach inżynierskich. Pod względem stylistycznym, nowa obudowa to finezja i powściągliwość, jednak maszyny z serii GP Leopard są jeszcze silniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Laptopy z linii GP66 i GP76 Leopard mogą być bowiem wyposażone nawet w najmocniejsze układy graficzne GeForce RTX 3080 oraz w najnowsze procesory Intel® Core™ i7, które pozwalają uwolnić ich prawdziwą moc. Zróżnicowany, zgodny z najnowszymi standardami zestaw dostępnych portów We/Wy, pozwala na bezproblemową wymianę danych z urządzeniami peryferyjnymi i obsługę różnego typu wyświetlaczy. Wspierane są również panele o rozdzielczości do 8k, dzięki czemu zapewniono tym samym możliwość odwzorowania nawet najdrobniejsze szczegóły, co sprawia, że laptop taki sprawdzi się nawet przy najbardziej złożonych projektach inżynierskich.

Najsmuklejszy na świecie, 15-calowy gamingowy laptop – Stealth 15M

Kolejną atrakcją wśród nowych laptopów MSI, jest wprowadzany na rynek najsmuklejszy na świecie, 15-calowy gamingowy laptop – Stealth 15M. Jest to ultraprzenośny notebook zainspirowany miejskim stylem. Maszyna ta waży 1,7 kg i ma grubość zaledwie 16,15 mm, a przy tym może się jednocześnie pochwalić elegancki wyglądem i dużymi możliwościami obliczeniowymi. Jest to pierwszy na świecie gamingowy laptop korzystający z 11. generacji procesorów Intela z serii H, pracujących z częstotliwością do 5 GHz oraz grafiką z serii GeForce RTX™ 30. Stealth 15 pozwala graczom i profesjonalistom przyśpieszyć tempo w grach i codziennych zadaniach związanych z wydajnością.

Wydajność stała się mobilna – notebook z serii GF75 i 65 Thin

Gracze i wszystkie te osoby, które szukają standardowego, smukłego i lekkiego notebooka, powinny zainteresować się laptopami z serii GF75 i 65 Thin, które z pewnością staną się ich najlepszym towarzyszem. Maszyny te to przykład tego, co może zapewnić przystępny, a jednocześnie elegancki laptop do gier. Seria GF Thin to potężny sprzęt wyposażony w procesory Intel Core i7 i układy graficzne z serii GeForce RTX™ 30, a 144-hercowy wyświetlacz IPS z wąską ramką wokół ekranu zapewnia niespotykaną dotąd szybkość  generowania obrazu i jego niesamowitą klarowność.

Creator 15 – Uniwersalny laptop z olśniewającym panelem True Pixel 

Na koniec, nie należy zapominac o tym, że MSI produkuje także sprzęt dla twórców. MSI Creator 15 to doskonały uniwersalny laptop, stworzony specjalnie dla najbardziej wymagających twórców. MSI Creator 15 gwarantuje bowiem najbardziej realistyczne wizualne wrażenia. Laptop charakteryzuje się indywidualnie skalibrowanym panelem 4K True Pixel i weryfikacją kalibracji barw zgodnie z systemem Calman oraz 100% pokryciem przestrzeni barw AdobeRGB.

Dzięki karcie graficznej z serii RTX 30, Creator 15 może znacznie przyspieszyć czas renderowania materiału wideo i animacji 3D. Dodatkowo, nowy, dotykowy  wyświetlacz oferuje znacznie łatwiejszą nawigację i wzrost wydajności pracy. Pojemność baterii 99,9Wh i lekka konstrukcja zapewniają niezwykłą mobilność, która przyda się na  prowadzonych zdalnie studiach.

The Ultimate Shockwave ­– laptopy MSI

 Rok 2020 zmienił sposób naszego życia i pracy, ale to nie powstrzymało firmy MSI przed wprowadzaniem na rynek najlepszych i najbardziej zaawansowanych produktów. MSI, tak jak potężny Tiamat, z prawdziwą gamingową krwią płynącą w żyłach, wywołuje fale uderzeniowe podczas wprowadzania nowych produktów. Fala po fali, MSI przenosi wrażenia z gier na nowy, ekstremalny poziom, pobudzając branżę do rozkwitu!

“Wirtualne wydarzenie MSI MSIology” Więcej informacji znaleźć można pod adresem: msi.gm/MSIology

GE76 Raider &

Dragon Edition Tiamat

GE66 Raider
Processor Up to latest  Intel® Core™ i9-10980HK Processor Up to latest Intel® Core™ i9-10980HK Processor
Graphics
 • Latest NVIDIA® GeForce RTX™ 3080 Laptop GPU 16GB GDDR6 (10UH)
 • Latest NVIDIA® GeForce RTX™ 3070 Laptop GPU 8GB
 • GDDR6 (10UG)
 • Latest NVIDIA® GeForce RTX™ 3080 Laptop GPU 16GB
 • GDDR6 (10UH)
 • Latest NVIDIA® GeForce RTX™ 3070 Laptop GPU 8GB
 • GDDR6 (10UG)
 • Latest NVIDIA® GeForce RTX™ 3060 Laptop GPU 6GB
 • GDDR6 (10UE)
Display
 • 17.3″ UHD (3840×2160),
 • 100% Adobe RGB(Typical),
 • IPS-level thin bezel (Optional)
 • 17.3″ Full HD (1920×1080),
 • 300 Hz Refresh Rate,
 • IPS-Level thin bezel (Optional)
 • 17.3″ Full HD (1920×1080),
 • 240 Hz Refresh Rate,
 • IPS-Level thin bezel (Optional)
 • 15.6″ UHD (3840×2160),
 • 100% Adobe RGB(Typical),
 • IPS-level thin bezel (Optional)
 • 15.6″ Full HD (1920×1080),
 • 300 Hz Refresh Rate,
 • IPS-Level thin bezel (Optional)
 • 15.6″ Full HD (1920×1080),
 • 240 Hz Refresh Rate,
 • IPS-Level thin bezel (Optional)
Memory
 • DDR4-3200, 2 slots,
 • up to 64GB
DDR4-3200, 2 slots,

up to 64GB

Storage
 • 2 x NVMe M.2 SSD
 • by PCIe Gen3
 • 2 x NVMe M.2 SSD
 • by PCIe Gen3
Webcam FHD type (30fps@1080p) FHD type (30fps@1080p)
Communication
 • Killer E3100 2.5 Gbps Ethernet with Killer Shied /
 • Intel® Wi-Fi 6E AX210
 • Killer E3100 2.5 Gbps Ethernet with Killer Shied/
 • Intel® Wi-Fi 6E AX210
USB Ports
 • 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C / DP, 1 x USB 3.2 Gen 2×2 Type-C,
 • 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A, 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A
 • 1 x USB3.2 Gen2 Type-C/ DP, 1 x USB3.2 Gen2x2 Type-C
 • 1 x USB3.2 Gen2 Type-A, 2 x USB3.2 Gen1 Type-A
Keyboard Per-Key RGB gaming keyboard by SteelSeries Per-Key RGB gaming keyboard by SteelSeries
Audio
 • The Duo Wave Woofer + Speaker designed by Dynaudio system
 • (2 x 1W Speakers+ 2 x 2W Woofers)
 • Nahimic 3 Audio Enhance
 • High-Resolution Audio ready
 • The Duo Wave speaker design by Dynaudio system
 • (2x 2W speakers)
 • Nahimic 3 Audio Enhancer
 • High-Resolution Audio ready
Battery 4-Cell, Li-Polymer,  99Whr 4-Cell, Li-Polymer,  99Whr
Video Output
 • 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C / DP, 1x Mini DisplayPort,
 • 1 x HDMI (4K@60Hz)
1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C / DP, 1 x Mini DisplayPort, 1 x HDMI (4K@60Hz)
Dimension 397 (W) x 284 (D) x 26 (H) mm 358 (W) x 267 (D) x 23.4 (H) mm
Weight 2.9 Kg 2.38 Kg

 

GS66 Stealth
Processor Up to latest Intel® Core™ i9-10980HK Processor
Graphics
 • Latest NVIDIA® GeForce RTX™ 3080 Laptop GPU 16GB
 • GDDR6 (10UH)
 • Latest NVIDIA® GeForce RTX™ 3070 Laptop GPU 8GB
 • GDDR6 (10UG)
 • Latest NVIDIA® GeForce RTX™ 3060 Laptop GPU 6GB
 • GDDR6 (10UE)
Display
 • 15.6″ UHD (3840×2160), 100% Adobe RGB(Typical),
 • IPS-level thin bezel (Optional)
 • 15.6″ Full HD (1920×1080), 300 Hz Refresh Rate,
 • IPS-Level thin bezel (Optional)
Memory DDR4-3200, 2 slots, up to 64GB
Storage 2 x NVMe M.2 SSD by PCIe Gen3
Webcam HD type (30fps@720p)
Communication
 • Killer E3100 2.5 Gbps Ethernet with Killer Shied/
 • Intel® Wi-Fi 6E AX210
USB Ports
 • 1 x Thunderbolt™ 3 Type-C (support USB3.2 Gen2 / DP
 • / PD charging),1 x USB 3.2 Gen2 Type-C ,
 • 3 x USB 3.2 Gen2 Type-A
Keyboard Per-Key RGB gaming keyboard by SteelSeries
Audio
 • The Duo Wave speaker designed by
 • Dynaudio system(2x 2W speakers)
 • Nahimic 3 Audio Enhancer
 • High-Resolution Audio ready
Battery 4-Cell, Li-Polymer, 99.9Whr
Video Output
 • 1 x Thunderbolt™ 3 Type-C
 • (support USB3.2 Gen2 / DP
 • / PD charging), 1 x HDMI(4K@ 60Hz)
Dimension 358.3 (W) x  248 (D) x 18.3-19.8 (H) mm
Weight 2.1 Kg
GP76 Leopard GP66 Leopard
Processor Up to Latest Intel® Core™ i7-10870H Processor
Graphics Latest NVIDIA®  GeForce RTX™ 3070 Laptop GPU

8GB GDDR6 (10UG)

Latest NVIDIA®  GeForce RTX™ 3060 Laptop GPU

6GB GDDR6 (10UE)

Display 17.3″ Full HD (1920×1080),

144 Hz Refresh Rate,

IPS-Level thin bezel

15.6″ Full HD (1920×1080),

144 Hz Refresh Rate,

IPS-Level thin bezel

Memory DDR4-3200, 2 slots,

up to 64GB

Storage 2 x NVMe M.2 SSD

by PCIe Gen3

Webcam HD type (30fps@720p)
Communication Gigabit Ethernet /

Intel® Wi-Fi 6 AX201

USB Ports 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C/DP,  3 x USB 3.2 Gen1 Type-A
Keyboard Per-Key RGB gaming keyboard by SteelSeries
Audio Nahimic 3 Audio Enhance

High-Resolution Audio ready

Battery 4-Cell, Li-Polymer, 65Whr
Video Output 1 x HDMI (4K@60Hz),

1 x USB 3.2 Gen2 Type-C/DP

Dimension 397 (W) x 284 (D) x 26 (H) mm 358 (W) x 267 (D) x 23.4 (H) mm
Weight 2.9 Kg 2.38 Kg

 

Stealth 15M
Processor Latest 11th Gen. Intel® Core™ i7-11375H Processor
Graphics Latest NVIDIA® GeForce RTXTM 3060 Laptop GPU 6GB GDDR6
Display
 • 15.6″ Full HD (1920×1080)
 • 144 Hz Refresh Rate, IPS-Level thin bezel
Memory DDR4-3200, 2 slots, up to 64GB
Storage 1 x NVMe M.2 SSD by PCIe Gen3
Webcam HD type (30fps@720p)
Communication Intel® Wi-Fi 6 AX201
USB Ports
 • 1x Thunderbolt™ 4 Type-C
 • (support USB3.2 Gen2 / DP / PD  charging )
 • 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C/ DP
 • 2 x USB 3.2 Gen1 Type-A
Keyboard RGB backlit gaming keyboard
Audio
 • 2 x 2W Speakers
 • Nahimic 3 Audio Enhancer
 • High-Resolution Audio ready
Battery 3-Cell, Li-Polymer, 52Whr
Video Output
 • 1 x Thunderbolt™ 4 Type-C
 • (support USB3.2 Gen2 / DP / PD charging )
 • 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C/ DP
 • 1 x HDMI (4K@ 60Hz)
Dimension 358.3 (W) x  248 (D) x 16.15 (H) mm
Weight 1.7 Kg
GF75 Thin GF65 Thin
Processor Up to latest Intel® Core™ i7-10750H Processor
Graphics Latest NVIDIA® GeForce RTX™ 3060 Laptop GPU 6GB GDDR6
Display 17.3″ Full HD (1920×1080),144 Hz Refresh Rate,

IPS-Level thin bezel

15.6″ Full HD (1920×1080),144 Hz Refresh Rate, IPS-Level thin bezel
Memory DDR4-2933, 2 slots,

up to 64GB

Storage 1 x 2.5“ HDD + 1 x NVMe M.2 SSD by PCIe Gen3 2 x NVMe M.2 SSD by PCIe Gen3
Webcam HD type (30fps@720p)
Communication Gigabit Ethernet /

Intel® Wi-Fi 6 AX201

USB Ports 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C /

3 x USB3.2 Gen1 Type-A

2 x USB 3.2 Gen1 Type-C /

2 x USB 3.2 Gen1 Type-A

Keyboard Pure red color backlighting(10UE)

Per-Key RGB gaming keyboard by SteelSeries(10UEK)

Pure red color backlighting

 

Audio 2 x 2W Speakers

Nahimic 3 Audio Enhancer

High-Resolution Audio ready

Battery 3-Cell, Li-Polymer, 51Whr
Video Output 1 x HDMI (4K@ 60Hz)
Dimension 397 (W) x 260 (D) x 22~23.1 (H) mm 359 (W) x  254 (D) x 21.7 (H) mm

 

Weight 2.3 Kg 1.86 Kg

 

Creator 15
Processor Latest Intel® Core™ i7-10870H Processor
Graphics
 • NVIDIA® GeForce RTX™ 3080 Laptop GPU
 • 16GB GDDR6 (A10UH)
 • NVIDIA® GeForce RTX™ 3070 Laptop GPU
 • 8GB GDDR6 (A10UGT)
 • NVIDIA® GeForce RTX™ 3060 Laptop GPU
 • 6GB GDDR6 (A10UET)
Display
 • 15.6″ 4K UHD, 100% Adobe RGB(Typical),
 • IPS-Level thin bezel (A10UH)
 • 15.6” FHD, Touchscreen,
 • IPS-Level thin bezel (A10UGT / A10UET)
Memory DDR4-3200, 2 slots, up to 64GB
Storage 2 x NVMe M.2 SSD by PCIe Gen3
Webcam IR HD type (30fps@720p)
Communication
 • Gigabit Ethernet / Intel®
 • Wi-Fi 6E AX210
USB Ports
 • 1 x Thunderbolt™ 3 Type-C (support USB3.2 Gen2
 • / DP/ PD charging),
 • 1 x USB3.2 Gen2 Type-C, 3 x USB 3.2 Gen 2 Type-A,
Keyboard Single Backlit keyboard (White)

 

Audio
 • 2 × 2W Duo Wave Speakers
 • 1 × Audio combo
Battery 4-Cell, Li-Polymer, 99.9Whr

 

Video Output
 • 1 x Thunderbolt™ 3 Type-C
 • (support USB3.2 Gen2 / DP
 • / PD charging), 1 x HDMI(4K@ 60Hz)
Dimension
 • 358.3(W) × 248(D) × 18.3(H) mm (Non-Touchscreen)
 • 358.3(W) × 248(D) × 19.8(H) mm (Touchscreen)
Weight 2.1 kg

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: