Sklep huawei.pl już w nowej odsłonie

Sklep internetowy huawei.pl jest już dostępny w nowej, ulepszonej odsłonie. Od 15 stycznia z tej okazji specjalna oferta dla klientów

Sklep huawei.pl

Sklep internetowy huawei.pl jest już dostępny w nowej, ulepszonej odsłonie. Z tej okazji Huawei przygotował zestawy produktów w atrakcyjnych cenach, które będą dostępne dla klientów od 15 stycznia od 9:00. W ofercie znajdą się między innymi najnowsze urządzenia marki – bezprzewodowe słuchawki nauszne Huawei FreeBuds Studio w nowej cenie 999 zł, a także głośnik Huawei Sound za 599 zł, a także wybrane smartfony, laptopy, smartwatche i opaski sportowe. Promocja potrwa do 31 stycznia lub do wyczerpania zapasów.

 Sklep huawei.pl zyskał nową, bardziej przejrzystą szatę graficzną, która ułatwia dotarcie do istotnych informacji o produktach oraz nowościach w ofercie. Klienci otrzymali też nowe opcje dostaw i płatności, w tym płatność za pobraniem oraz możliwość zamówienia dostawy do paczkomatu InPost. Bez zmian pozostały gwarancja szybkiej i darmowej wysyłki oraz 15-dniowy termin na ewentualny zwrot zakupionego towaru.

Atrakcyjna oferta z okazji rozwoju sklepu Huawei to okazja dla osób poszukujących laptopa do pracy lub nauki zdalnej. Można wybierać między dwoma ultrasmukłymi i wydajnymi urządzeniami – Huawei MateBook 13 w cenie 4599 zł oraz MateBook 14 za 3999 zł, w zestawach z bezprzewodową myszką Huawei i routerem Huawei AX3 Dual Core.

W ofercie znajdują się również dwa wydajne smartfony zaawansowane pod względem możliwości fotograficznych. Huawei P smart 2021 wyposażony jest w poczwórny aparat 48 MP oraz duży, 6,67-calowy wyświetlacz Full HD+ i będzie można go kupić w zestawie z opaską sportową Huawei Band 4 Pro w cenie 799 zł. Natomiast smartfon Huawei P40 lite z poczwórnym aparatem AI 48 MP, również z opaską sportową Huawei Band 4 Pro, można kupić za 999 zł.

Fani aktywności fizycznej lub osoby, które chciałyby zadbać o swoje zdrowie i prawidłowy sen, w ofercie znajdą między innymi fitnessowy smartwatch z dużym, czytelnym wyświetlaczem i 96 trybami sportowymi. Huawei Watch Fit dostępny będzie w zestawie z wagą Huawei Smart Scale AH100 albo z bezprzewodowymi słuchawkami Huawei AM61 Sport Bluetooth w cenie 449 zł. Klienci odwiedzający huawei.pl będą mogli kupić też smartwatch Huawei Watch GT 2e w zestawie z wagą Huawei Smart Scale AH100 za 599 zł lub opaskę sportową Huawei Band 4 Pro również w zestawie z wagą Huawei Smart Scale AH100 za 349 zł.

Smartwatche i opaski sportowe Huawei można połączyć ze smartfonem dowolnej marki, niezależnie, czy działa on w oparciu o system Android czy iOS. Aby to zrobić, należy pobrać aplikację Huawei Zdrowie korzystając z kodu QR umieszczonego na opakowaniu parowanego produktu lub pobierając ją ze sklepu AppGallery.

Oferta dostępna będzie w sklepie internetowym huawei.pl od 15 do 31 stycznia lub do wyczerpania zapasów. Szczegóły oferty znajdują się na stronie sklepu.

Nazwa urządzenia: W zestawie z: Cena promocyjna:
Smartfon Huawei P40 lite Opaska sportowa Huawei Band 4 Pro 999 zł
Smartfon Huawei P smart 2021 Opaska sportowa Huawei Band 4 Pro 799 zł
Smartwatch Huawei Watch Fit Waga Huawei Smart Scale AH100 449 zł
Smartwatch Huawei Watch Fit Słuchawki Huawei AM61 Sport Bluetooth 449 zł
Smartwatch Huawei Watch GT 2e Waga Huawei Smart Scale AH100 599 zł
Opaska sportowa Band 4 Pro Waga Huawei Smart Scale AH100 349 zł
Laptop Huawei MateBook 13 (Intel i7) Bezprzewodowa myszka Bluetooth i router Huawei AX3 Dual Core 4599 zł
Laptop MateBook 14 (16 GB RAM + 512 GB ROM) Bezprzewodowa myszka Bluetooth i router Huawei AX3 Dual Core 3999 zł
Słuchawki nauszne Huawei FreeBuds Studio 999 zł
Głośnik Huawei Sound 599 zł

źródło: Huawei

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: