CES 2021: Amazfit GTR 2e i GTS 2e – łączą w sobie estetykę i dbałość o zdrowie

Amazfit zaprezentował na tegorocznej w pełni cyfrowej edycji targów CES inteligentne zegarki Amazfit GTR 2e i GTS 2e.

Amazfit, międzynarodowa marka na rynku akcesoriów elektronicznych do noszenia, zaprezentowała na tegorocznej w pełni cyfrowej edycji targów CES inteligentne zegarki Amazfit GTR 2e i GTS 2e. Modele Amazfit GTS 2 i GTR 2, wyposażone w najnowsze funkcje monitorowania kondycji fizycznej, niezwykle cienkie i o nowoczesnym wyglądzie, stanowią idealne połączenie stylu i dbałości o zdrowie dzisiejszych aktywnych konsumentów, zapewniając jednocześnie wyjątkowo długą żywotność baterii i niezrównaną elegancję.

Wzornictwo pozbawione obramowań, od krawędzi do krawędzi

Wyróżniające się kunsztem rzemiosło zostało zaprezentowane na szerokiej ekspozycji – konstrukcja pozbawiona obramowań, wykorzystująca zakrzywione szkło do stworzenia silnego i zintegrowanego wrażenia wizualnego. Inteligentne zegarki Amazfit GTR 2e i GTS 2e są wyposażone w korpus ze stopu aluminium, charakteryzujący się dynamicznymi krzywiznami, które zapewniają wygodę i lekkość noszenia, a jednocześnie posiadają powłokę próżniową zapewniającą wyświetlacz odporny na zarysowania i ścieranie.

Obrotowy wyświetlacz o znakomitej jakości barw i wyrazistości
GTS 2e posiada obrotowy, 1,65-calowy wyświetlacz HD AMOLED, który jest porównywalny pod względem jasności z najnowszymi smartfonami. Gęstość pikseli 341 ppi sprawia, że wyświetlacz jest wyraźny i niezwykle czytelny, zaś intensywne kolory zapewniają doskonałą jakość obrazu.
GTR 2e jest wyposażony w obrotowy, 1,39-calowy wyświetlacz AMOLED o wysokiej rozdzielczości i gęstości pikseli 326 ppi, który gwarantuje wyraźny i dynamiczny obraz.

Test Honor Watch ES – czyli aktywnie przez cały dzień

Kompleksowa ochrona zdrowia
Dzięki wyposażeniu w najnowszy precyzyjny czujnik optyczny BioTrackerTM 2 PPG, modele Amazfit GTR 2e i GTS 2e rzeczywiście zapewniają wszechstronną ochronę zdrowia. Zegarki te mogą monitorować tętno przez 24 godziny na dobę, a nawet wysyłać ostrzeżenia, gdy jego wartości w spoczynku są podwyższone.

Pomiar stężenia tlenu we krwi
Podczas długotrwałej aktywności fizycznej, na przykład biegania w maratonie lub wykonywania intensywnych ćwiczeń na świeżym powietrzu, użytkownik może zmierzyć swój poziom saturacji (SpO2) w momencie, gdy jego organizm zaczyna słabnąć.

System oceny stanu zdrowia PAI
PAI (ang. Personal Activity Intelligence) to system oceny stanu zdrowia, który wykorzystuje algorytmy do konwersji złożonych danych, takich jak tętno, czas trwania aktywności i inne dane zdrowotne, w jeden intuicyjny wynik umożliwiający użytkownikom łatwe zrozumienie ich stanu fizycznego.

Test OPPO Watch – smartwatch z Google Pay

Monitorowanie jakości snu w celu uzyskania maksymalnej wydajności

Inteligentne zegarki Amazfit GTR 2e i GTS 2e obsługują szczegółowe monitorowanie snu poprzez dokładne określenie etapów snu, śledzenie oddechu podczas snu oraz dostarczanie analiz jakościowych i propozycji zmian. Zegarki te pozwalają również rozpoznawać drzemki dzienne powyżej 20 minut [3] w celu odnotowania kompletniejszych informacji dotyczących snu.

Monitorowanie poziomu stresu
Nasze nowe zegarki pozwalają sprawdzić, gdzie znajduje się indywidualny poziom stresu użytkownika – od relaksu, poprzez normalny, średni, aż po intensywny w ciągu dnia.

90 wbudowanych trybów sportowychNowe inteligentne zegarki Amazfit zostały wyposażone w 90 wbudowanych trybów sportowych, aby zaspokoić potrzeby większości entuzjastów sportu. Dzięki inteligentnej funkcji rozpoznawania rodzaju sportu [4] automatycznie aktywują odpowiedni tryb, gdy tylko użytkownik zacznie się poruszać.

Inteligentne wsparcie głosowe 
Możliwość obsługiwania zegarka głosowo bez dostępu do internetu za pomocą funkcji asystenta głosowego w trybie offline – w tym włączanie trybów sportowych lub otwieranie funkcji monitorowania tętna.

Wydłużona żywotność baterii
Dzięki głęboko zoptymalizowanemu systemowi zarządzania bateriami o dużej pojemności, który przewiduje żywotność baterii do 24 dni w przypadku GTR 2e i 14 dni w przypadku GTS 2e przy typowym użyciu, inteligentne zegarki są zawsze gotowe do kontrolowania postępów – bez konieczności noszenia ładowarki, niezależnie od miejsca, do którego użytkownik się udaje.

Kompatybilność aplikacji Zepp dla zoptymalizowanego zarządzania danymi dotyczącymi zdrowia

Najnowsze zegarki łączą się ze zaktualizowaną wersją aplikacji Zepp, która przeprowadza kompleksową analizę wielu źródeł danych w celu zapewnienia całodobowego zarządzania danymi o organizmie, pomagając użytkownikom kontrolować swoją kondycję fizyczną w dowolnym momencie.

Ceny i dostępność
W Ameryce Północnej Amazfit GTR 2e i Amazfit GTS 2e są dostępne od 11 stycznia na oficjalnej stronie internetowej Amazfit , w cenie 139,99 USD.
W Wielkiej Brytanii Amazfit GTR 2e i Amazfit GTS 2e będą dostępne w Argos od 11 stycznia, w cenie 119 GBP, zarówno na oficjalnej stronie internetowej Amazfit, jak i w Amazon w późniejszym terminie, co zostanie potwierdzone.

Jeden komentarz do “CES 2021: Amazfit GTR 2e i GTS 2e – łączą w sobie estetykę i dbałość o zdrowie

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: