Wygaszanie Punktów PAYBACK – co można zgarnąć?

Ruszyła kolejna edycja akcji „Wygaszanie Punktów PAYBACK”. W sklepie z nagrodami na stronie Programu pojawiło się wiele atrakcyjnych ofert, w tym również sporo nowości. Z wyjątkowych promocji można skorzystać od 10 stycznia do 28 lutego. To właśnie wtedy tracą ważność punkty starsze niż 3 lata.

PAYBACK

Akcja skierowana jest do wszystkich uczestników Programu – również tych, których punkty nie są zagrożone wygaśnięciem wraz z końcem lutego. W trakcie kampanii w promocji do odebrania będą m.in. opaski Xiaomi MiBand5, zestaw patelni Tefal Ingenio czy komplet noży Fiskars.

Działo się… co przypadło nam do gustu w 2020r. – podsumowanie

Podczas Mega Weekendów, na fanów kart podarunkowych czekają rabaty na karty Allegro i RTV EURO AGD. W ofercie nie zabraknie nowości od renomowanych marek, takich jak Tefal, Vileda, Remington czy Kärcher, a także nowe karty podarunkowe do Empiku, Spotify, Xbox, Nintendo czy H&M.

Jako największy multipartnerski Program Bonusowy w kraju współpracujemy z wieloma sklepami stacjonarnymi i internetowymi. Trwająca właśnie akcja jest doskonałym momentem na wykorzystanie punktów, zwłaszcza tych zgromadzonych 3 lata temu. Oprócz atrakcyjnych nagród rzeczowych dostępne są także rozmaite vouchery i karty upominkowe, które mogą wywołać uśmiech na twarzy bliskich. Uczestników powinna ucieszyć także informacja, że nowości, które pojawiły się z okazji akcji, pozostaną w naszej ofercie już na stałe. Zachęcamy również do przekazania punktów na cele charytatywne, na przykład program dożywiania dzieci Pajacyk – mówi Paweł Zuń, e-Commerce Manager w PAYBACK Polska.

Równowartość wszystkich punktów zagrożonych wygaśnięciem wraz z ostatnim dniem lutego wynosi 20 milionów złotych. Żeby sprawdzić, czy ma się zagrożone punkty, wystarczy wejść w aplikację mobilną lub zalogować się na swoje konto na stronie internetowej PAYBACK. Szczegóły akcji są dostępne pod adresem www.PAYBACK.pl/wygaszanie.

źródło: PAYBACK Polska

One thought on “Wygaszanie Punktów PAYBACK – co można zgarnąć?

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: