TechnoSenior – Gigaset C575 do wygrania w konkursie walentynkowym

Walentynki już za kilka tygodni. Miłość da się wyczuć w powietrzu. Może romantyczny film i popcorn? A co powiecie na romantyczny film i popcorn w nietypowym miejscu? Może na dachu budynku? Teraz w konkursie walentynkowym TechnoSenior możecie porzucić ograniczenia z Gigaset C575

Gigaset C575
Gigaset C575

Pokażcie gdzie kreatywnie zabralibyście swoją drugą połówkę. Jaki jest Wasz sposób na niezapomniany 14 lutego? Może pomoże Wam w tym Gigaset C575

Bezprzewodowy telefon Gigaset C575 to symbioza wzornictwa, ergonomii i wydajności, zapewniająca maksymalny komfort podczas rozmów. Smukły kształt sprawia, że słuchawka dobrze leży w dłoni. Łączy elegancki wygląd z nowoczesną technologią. Inteligentny i kompaktowy telefon  posiada pełen zestaw praktycznych funkcji dla całej rodziny. Jest niezawodny i przyjazny w obsłudze. Dźwięk w doskonałej jakości i optymalna akustyka sprawia, że prowadzone za jego pośrednictwem rozmowy telefoniczne są czystą przyjemnością.

Wszystkie informacje w zasięgu: czytelny interfejs Gigaset C575

Łatwa nawigacja to jeden z dowodów potwierdzających wygodną obsługę telefonu Gigaset C575. Kolejnym jest duży i kolorowy wyświetlacz TFT o dobrym kontraście, prezentujący zestaw użytecznych funkcji: czytelne grafiki i dane tekstowe, sześć symboli prowadzących do głównego menu oraz tryb Jumbo powiększający wyświetlane informacje. W połączeniu z podświetlanymi, wygodnie oddalonymi od siebie przyciskami Gigaset C575 reprezentuje najwyższy poziom pod względem intuicyjnej obsługi.

Wszystkie kontakty w zasięgu ręki

Pojemna książka telefoniczna w Gigaset C575 pomieści nawet 200 kontaktów z imieniem i nazwiskiem oraz trzema numerami telefonów w każdym wpisie. Programowalne przyciski szybkiego wybierania ułatwią kontakt z osobami, do których telefonujesz najczęściej, bez konieczności wprowadzania całych numerów. Kolejny praktyczny element – dzięki przypomnieniu o urodzinach nie zapomnisz o wyjątkowych rocznicach, a po przypisaniu najważniejszych osób do grupy VIP od razu rozpoznasz po dźwięku dzwonka, że dzwoni ktoś bliski. Warto wiedzieć, że wszystkie wpisy w książce  można łatwo przenosić do innych posiadanych słuchawek Gigaset.

Gigaset C575 posiada szereg opcji personalizacji, dzięki którym dostosujesz telefon do swoich przyzwyczajeń i potrzeb. Możesz wybrać odpowiadający Ci wygaszacz ekranu i schemat kolorystyczny dla wyświetlanego tekstu lub ustawić dźwięk dzwonka, który poinformuje o połączeniu od ważnych dla Ciebie osób. Kolejną użyteczną funkcją są 2 profile akustyczne umożliwiające wybór optymalnego poziomu głośności.

Funkcja blokady połączeń anonimowych zapewnia większy spokój i ciszę w domu: połączenia realizowane z ukrytego numeru są sygnalizowane tylko wizualnie lub mogą być całkowicie zablokowane – i nie zakłócać Twojego odpoczynku. Ponadto możesz automatycznie wyciszyć telefon w określonych godzinach. W ten sposób ochronisz się przed niechcianymi połączeniami. Kontakty z Twojej książki adresowej, które są oznaczone jako VIP, po identyfikacji numeru będą sygnalizowane normalnie, niezależnie od czasu i ustawionych blokad.

System Gigaset C575 może być rozszerzony nawet do 6 słuchawek, które możesz umieścić w dowolnym miejscu w domu. Niezależnie od tego, czy jest to pokój dzienny, korytarz, gabinet czy kuchnia, telefon jest zawsze pod ręką.

Gigaset C575
Gigaset C575

Podobnie jak inne bezprzewodowe telefony Gigaset, model C575 korzysta z przyjaznej dla środowiska technologii ECO DECT. Gdy urządzenie znajduje się w trybie czuwania, wyłączona zostaje emisja fal radiowych, nawet wówczas, gdy w Twoim domu działa kilka słuchawek (wszystkie one oraz stacja bazowa muszą wspierać standard ECO DECT). Podczas rozmowy telefonicznej, moc emisji jest automatycznie dostosowywana zależnie od odległości dzielącej stację bazową i słuchawkę. Im odległość jest mniejsza, tym emisja niższa. Dla zwiększenia maksymalnego zasięgu sieci DECT, tryb ECO DECT można w każdej chwili wyłączyć.

Gigaset C575 - Walentynki

Nadsyłajcie kreatywne prace, zdjęcia, grafiki etc. i wygrajcie Gigaset C575.

Od 18.01 do 14.02.20215 do godziny 24:00, czekamy na Państwa prace (zdjęcie, grafika, itp.) pod adresem e-mail: konkurs@technosenior.pl o tematyce: „Pokażcie gdzie kreatywnie zabralibyście swoją drugą połówkę. Jaki jest Wasz sposób na niezapomniany 14 lutego?” –    i opisz w komentarzu, dlaczego polecasz takie uświetnienie tego dnia.

Każdy uczestników może przysłać nieograniczoną ilość prac.

Życzymy powodzenia!

 Główną nagrodą w konkursie jest telefon DECT Gigaset C575

 Wygoda w każdym calu. 

  • Smukły, ergonomiczny kształt, zaawansowana technologia
  • Duży, kolorowy wyświetlacz TFT (58 mm/2.2″) z nowoczesnym interfejsem użytkownika
  • Pojemna książka telefoniczna na maks. 200 kontaktów, każdy z miejscem na 3 numery

Specyfikacje Gigaset C575: Tutaj

%d bloggers like this: