Huion KD200 – połączenie klawiatury i tabletu

Huion KD200 – tablet piórkowy wyposażony w klawiaturę jednoręczną i kontroler wybierania, jest innowacyjnym i skutecznym narzędziem cyfrowym do rysowania. Wbudowana technologia Bluetooth 5.0 sprawia, że urządzenie jest jeszcze bardziej atrakcyjne i produktywne.

Huion KD200
Huion KD200

Aby dodatkowo wspomóc użytkowników w rysowaniu, KD200 po raz pierwszy łączy w sobie tablet piórkowy z klawiaturą i kontrolerem wybierania. Z 23 standardowych klawiszy można korzystać tak, jak ze zwykłej klawiatury, co umożliwia stałe wprowadzanie danych. Dostępne są również skróty klawiaturowe, a kontroler wybierania i 5 programowanych klawiszy można dostosować do indywidualnych potrzeb.

Test Huawei MatePad – tablet do multimedialnej rozrywki

Huion KD200, wyposażony w zaansowaną technologię Bluetooth 5.0, umożliwia komunikację z większej odległości i szybsze przekazywanie sygnału, co pozwawala użytkownikom na uwolnienie kreatywności zarówno w otoczeniu domowym, jak i podczas przemieszczania się. Ponadto dzięki czasowi pracy baterii do 18 godzin KD200 niewątpliwie może spełnić potrzeby większości użytkowników, nie wspominając o tym, że do pełnego ładowania potrzeba zaledwie 1,2 godziny.

Huion KD200
Huion KD200

PenTech3.0 i arkusz teksturowany zapewniają wrażenie zbliżone do rysowania na prawdziwym papierze
Wyposażone w PenTech3.0 piórko cyfrowe PW517 bez baterii z obniżonym rdzeniem magnetycznym zapewnia większą stabilność podczas rysowania. Ponadto dzięki 8192 stopniom nacisku i wsparciu nachylenia ±60° można łatwo i naturalnie tworzyć linie o różnej szerokości i nasyceniu, dostosowując kąt piórka i nacisk. Arkusz teksturowany tabletu KD200 z wykończeniem przypominającym prawdziwy papier jest odporny na zarysowania i odciski palców. Pisanie po nim przypomina pisanie po papierze, ponieważ użytkownicy czują tarcie piórka cyfrowego przesuwającego się po powierzchni KD200.

źródło: Huion

One thought on “Huion KD200 – połączenie klawiatury i tabletu

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: