Pakiety w super cenach w UPC

Pakiety w super cenach – wyjątkowa oferta internetu i telewizji z usługami komórkowymi dla nowych klientów

Pakiety w super cenach

UPC Polska ruszyło z odświeżoną ofertą, w ramach której nowi klienci mogą liczyć na jeszcze więcej rozrywki z nowym pakietem telewizyjnym oraz nielimitowanymi usługami komórkowymi i nowoczesnymi urządzeniami, między innymi Samsungiem Galaxy M11 w super cenie.

TechnoSenior – Gigaset C575 do wygrania w konkursie walentynkowym

UPC Polska odpowiada na zróżnicowane potrzeby klientów, ceniących sobie zarówno dostęp do najnowocześniejszych, niezawodnych usług, jak i korzyści z konwergentnej oferty, łączącej wszystkie rozwiązania w ramach jednej umowy.
W ramach odświeżonej oferty dla nowych klientów, decydujących się na pakiet telewizji cyfrowej i internetu światłowodowego, otrzymają oni możliwość uzupełnienia go o nielimitowane usługi komórkowe z pakietem danych nawet do 40 GB za jedyne 20 złotych. Promocje są dostępne zarówno w ofercie z krótkim, 12-miesięcznym okresem zobowiązania, jak i w elastycznej ofercie bez zobowiązań. Ofertę wyróżnia także szeroki wybór smartfonów, w tym m.in. nowoczesny Samsung Galaxy M11 wyposażony w bezramkowy 6,4-calowy wyświetlacz Infinity-O, potrójny aparat z ultraszerokokątnym obiektywem i pojemną baterią 5000 mAh w atrakcyjnej cenie 504 zł lub zaledwie 14 złotych miesięcznie w 36 ratach, bez dodatkowych opłat na start.

Jeszcze więcej rozrywki z pakietem Max Premium

W nowej ofercie prawdziwa gratka czeka także na prawdziwych kinomanów i fanów seriali. Już dostępny dla nowych klientów Pakiet Max Premium to najbogatszy wybór telewizyjnej rozrywki, zawierający wszystkie kanały dostępne w pakiecie Max, poszerzony o trzy zupełnie nowe kanały – AMC, Bollywood i Novela TV, a także siedem dodatkowych kanałów filmowych, dostępnych dotychczas w ofercie operatora w ramach pakietów premium Cinemax oraz Filmbox. Pakiet Max Premium, który już wkrótce udostępniony zostanie także w ofercie dla obecnych klientów, to w sumie aż 179 kanałów, w tym 139 w jakości HD (na dekoderze Horizon) i 181 kanałów, w tym 137 HD i 4 w jakości 4K (na dekoderze UPC TV 4K Box).

Usługi internetowe z Horizon GO

UPC Polska w nowej ofercie zadbało także o osoby, dla których kluczowe jest superszybkie i niezawodne połączenie z internetem, a także dostęp do wybranych kanałów w ramach posiadanego pakietu telewizyjnego wszędzie tam, gdzie zechcą. Już teraz dostęp do platformy Horizon GO możliwy jest także z pakietem telewizyjnym Start.
źródło: UPC Polska

One thought on “Pakiety w super cenach w UPC

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: