Allegro Biznes – atrakcyjne ceny oraz funkcje i narzędzia

8 lutego Allegro uruchomi Allegro Biznes, czyli wersję serwisu dla firm

Allegro Biznes to szeroki wybór produktów, wygoda dostaw i atrakcyjne ceny oraz funkcje i narzędzia, dzięki którym przedsiębiorcy obniżą koszty zakupów firmowych. Będzie to także miejsce na obsługę klientów biznesowych.

Ciągle podnosimy jakość dostawy zakupów na Allegro, dlatego sprzedający będą mogli udostępnić w ofertach nową metodę szybkiej dostawy w Allegro Smart! – Kuriera PickPack. – Allegro

Allegro Lokalnie: sprzedający w kategorii Motoryzacja wyróżnią swoje ogłoszenia znacznie taniej.

Zgodnie z zapowiedzią, Allegro wyłączy Menedżera Sprzedaży. Wszystkie funkcje potrzebne do obsługi ofert i zamówień sprzedający znajdą w Moje Allegro.

Sprawdź szczegóły wszystkich zmian poniżej.

Od kiedy: 8 lutego

  • Allegro Biznes: najlepsze miejsce na firmowe zakupy i sprzedaż. Sprawdź.
  • Kurier PickPack: nowa metoda szybkiej dostawy w Allegro Smart! Sprawdź.
  • Motoryzacja na Allegro Lokalnie: niższa opłata za wyróżnienie ogłoszeń. Sprawdź.
  • Zmiany porządkowe. Sprawdź.

Od kiedy: 8 marca

  • Allegro wyłączy Menedżera Sprzedaży – jego funkcje znajdziesz już teraz w Moje Allegro. Sprawdź.
  • Allegro usunie metodę Kurier UPS z listy metod dostawy w ramach Allegro Smart! – zostawi Allegro Kurier UPS (do 10 kg). Sprawdź.

Test Realme 7i – smartfon pełen energii

Dla kupujących

25 stycznia Allegro podwyższy cenę miesięcznego pakietu Allegro Smart! dla nowych klientów. Cena tego pakietu dla dotychczasowych klientów oraz pakietu rocznego pozostanie bez zmian.

Kupujący z Allegro Pay jeszcze łatwiej spłacą zakupy: spłatę wydłużą z 30 dni nawet do 20 miesięcznych rat.

Sprawdź szczegóły wszystkich zmian poniżej.

Od kiedy: 25 stycznia

  • Nowa cena miesięcznego pakietu Allegro Smart! dla nowych klientów – cena pakietu dla dotychczasowych klientów oraz pakietu rocznego pozostaje bez zmian. Sprawdź.

Od kiedy: 8 lutego

  • Allegro Pay: wydłużysz okres spłaty Twoich zakupów z 30 dni nawet na 20 miesięcy. Sprawdź.
  • Inne zmiany dla kupujących. Sprawdź.

Zobacz zmiany w regulaminach

Kliknij na link do pliku PDF i zobacz pełne teksty regulaminów po zmianach, które wprowadzimy w nich 8 lutego 2021 roku.

Wcześniej, 1 lutego, Allegro dostosuje regulamin Allegro do rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie sprzedaży tzw. prekursorów materiałów wybuchowych.

źródło: Allegro

TechnoSenior – Gigaset C575 do wygrania w konkursie walentynkowym

Pełna treść komunikatu prasowego:

Prognozy ekspertów wskazują, że wartość handlu online w kategorii zakupów firmowych w Polsce wyniesie ponad 340 mld zł w 2021 roku. Oznacza to, że potencjał tego rynku jest ogromny, a jego część może zostać zaadresowana przez ofertę Allegro. Wychodząc naprzeciw jego specyficznym potrzebom, Allegro, ulubiona platforma Polaków do robienia zakupów online, uruchamia serwis Allegro Biznes.

Każdego miesiąca co czwarta firma w Polsce robi zakupy na Allegro. Dzięki Allegro Biznes ich „podróż konsumencka” będzie teraz jeszcze lepsza. Możliwość samodzielnego i szybkiego wyboru produktów w połączeniu z bardzo bogatą ofertą w konkurencyjnych cenach oraz wygodnymi dostawami – elementy tak ważne w naszych codziennych, prywatnych zakupach – nie były do tej pory dostępne w przypadku zakupów firmowych. Ponieważ jednak klienci, poza życiem zawodowym, przyzwyczaili się do określonego standardu zakupów online, ta luka doprowadziła do szybkiego rozwoju funkcji i usług, takich jak Allegro Biznes, skierowanych do klientów B2B – powiedziała Dagmara Brzezińska-Marcu, Commercial Category Management Director w Allegro.

Allegro Biznes połączy szeroki wybór produktów, wygodę dostaw i atrakcyjne ceny z funkcjami usprawniającymi zakupy firmowe. Allegro Biznes zbudowane zostało na bazie doskonale znanej Polakom platformy konsumenckiej, zachowując wszystkie dotychczasowe funkcjonalności i dodając konkretne narzędzia przydatne zarówno dla tych, którzy potrzebują różnych produktów do prowadzenia własnej działalności, jak i dla tych, którzy je dostarczają.

Rozwój platformy w najbliższej przyszłości będzie koncentrował się między innymi na oferowaniu konkurencyjnych cen i przyjaznych dla biznesu opcji płatności, ponieważ są to główne czynniki decyzyjne w procesie wyboru dostawcy.

Oferta Allegro Biznes dostępna będzie tylko dla posiadaczy konta Firma. Dlatego w momencie uruchomienia serwisu, firmy sprzedające i kupujące na Allegro automatycznie otrzymają do niej dostęp. Jednocześnie sprzedający, których oferty pojawią się na obu wersjach Allegro, otrzymają możliwość eksploracji dodatkowego rynku, na którym wydatki są średnio 10-krotnie większe niż w przypadku zakupów konsumenckich.

Allegro Biznes będzie odpowiadać na podstawowe, ale jednocześnie szerokie potrzeby wszystkich przedsiębiorców (np. artykuły papiernicze, produkty do sprzątania, sprzęt IT itp.). Oferta będzie również dostosowana do bardzo specyficznych branż, takich jak warsztaty samochodowe, firmy budowlane czy gabinety kosmetyczne.
Platforma Allegro Biznes zostanie udostępniona na początku lutego.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: