LG TONE Free HBS-FN7 -z funkcją UVnano w etui

Nowe słuchawki z serii LG TONE Free HBS-FN7 – z aktywną redukcją szumu i funkcją UVnano w etui

LG TONE Free HBS-FN7
LG TONE Free HBS-FN7

Model HBS-FN7 zapewnia najwyższy poziom doznań dźwiękowych dzięki technologii Meridian oraz higienę użytkowania za sprawą etui z funkcją odkażania.

Test Realme Buds Air Pro – 25 godzin użytkowania

LG rozszerza linię LG TONE Free o model HBS-FN7. To jeszcze bardziej technologicznie udoskonalone i w pełni bezprzewodowe słuchawki douszne. Z wszystkimi zaletami bliźniaczego modelu LG HBS-FN6: intuicyjną obsługą, komfortem użytkowania,  izolacją od hałasu z otoczenia, najczystszym dźwiękiem gwarantowanym przez firmę Meridian, a także ładującym etui z funkcją odkażania UVnano. Nowością zaś jest system Aktywnej Redukcji Szumu (ANC), który zapewnia niezwykłą przyjemność słuchania i jeszcze głębsze doznania w odbiorze.
Nie wszystkie w pełni bezprzewodowe słuchawki douszne z systemem ANC radzą sobie z blokowaniem dźwięków zewnętrznych, gdy funkcja ta jest wyłączona. Model LG TONE Free FN7 posiada uwielbianą we wcześniejszym modelu LG TONE Free FN6 funkcję pasywnej redukcji szumu. Nowy model słuchawek jest dodatkowo wyposażony w aktywny system ANC neutralizujący odgłosy za pomocą trzech mikrofonów zainstalowanych w każdej słuchawce, które monitorują fale dźwiękowe dochodzące ze wszystkich kierunków.
Regulowane nakładki żelowe z konstrukcją Vortex Ribs zapewniają lepsze dopasowanie do uszu, co zmniejsza do minimum przenikanie szumu z zewnątrz. Z funkcją ANC dźwięki z otoczenia są niemal całkowicie wyeliminowane. Dzięki temu wszystkie nuty oraz partie wokalne stają się wyraźniejsze i bardziej naturalne, nawet przy maksymalnej głośności. Niezależnie od miejsca, w którym się znajdujemy: czy jest to samolot, kawiarnia na świeżym powietrzu, czy hałaśliwa ulica – wszystkie dźwięki są słyszalne tak, jak gdybyśmy znajdowali się właśnie w cichym pomieszczeniu.
Tak jak w innych słuchawkach serii LG TONE Free, w modelu HBS-FN7 zastosowano sprawdzoną technologię Meridian Audio. Rozwiązanie to gwarantuje doskonałe odwzorowanie dźwięków. Opracowane zostało przez zaufanego partnera LG – renomowaną brytyjską firmę, która zajmuje się cyfrowym przetwarzaniem dźwięku i technologiami audio od ponad 25 lat, wciąż doskonaląc tę technikę. Efekty słychać przez słuchawki douszne LG TONE Free FN7. Są w stanie odtworzyć scenę dźwiękową porównywalną ze sceną tworzoną przez klasyczne głośniki. Odwzorowują partie wokalne z nieskazitelną czystością, przenosząc odbiorcę do muzycznego świata.
Opracowany przez Meridian i dostępny poprzez aplikację LG TONE Free korektor dźwiękowy dostępny jest dla urządzeń pracujących w systemie Android oraz iOS. Udoskonala wrażenia słuchowe dzięki czterem konfiguracjom wstępnych ustawień: Natural – tryb umożliwiający uzyskanie czystego, zbalansowanego dźwięku, Immersive – zwiększający wrażenia przestrzenne, Bass Boost – zapewniający dodatkową moc i głębię brzmienia, Treble Boost – odtwarzający czystsze i wyraźniejsze partie wokalne. Wysoka jakość przetworników wypełnionych silikonem w słuchawkach LG TONE Free FN7 daje pełniejszy i bogatszy bas. Natomiast specjalna kopułka ze wzmocnioną, metalową warstwą pozwala na lepszy rozkład średnich i wysokich tonów.
Model HBS-FN7 został wyposażony także w innowacyjne etui ładujące UVnano firmy LG, które po raz pierwszy trafiło na rynek wraz ze słuchawkami LG TONE Free FN6. Zastosowanie światła ultrafioletowego sprawia, że etui eliminuje 99,9% bakterii E. coli i S. aureus na wewnętrznych siatkach wkładek dousznych*. Jako nowość w LG TONE Free FN7 zainstalowano oświetlenie LED, które znajduje się w górnej części obudowy – ułatwia monitorowanie poziomu naładowania baterii i statusu UVnano.

Firma LG nieustannie dokłada wszelkich starań, by dawać konsumentom nowe możliwości, a dzięki najnowszym słuchawkom dousznym TONE Free rozszerza ofertę o innowacyjny produkt dla audiofilów, którzy stawiają na odtwarzanie dźwięku w najwyższej jakości. – Park Hyung-woo, szef działu audio i wideo LG Home Entertainment Company.

Parametry podstawowe:
 • Rozmiar słuchawek dousznych: 16,2 x 32,7 x 26,8 mm
 • Rozmiar etui ładującego: 54,5 x 54,5 x 27,6 mm
 • Rozmiar słuchawek dousznych: 16,2 x 32,7 x 26,9 mm
 • Pojemność baterii – Słuchawki douszne: 55 mAh x 2– Etui: 390 mAh
 • Czas szybkiego ładowania: 5 minut na 1 godzinę pracy
 • Żywotność baterii: Czas pracy: 7 godzin (ANC wył.), 5 godzin (ANC wł.), Słuchawki douszne + etui: 21 godzin (ANC wył.), 15 godzin (ANC wł.)
 • Łączność: Bluetooth 5.1 (połączenie z jednym urządzeniem)
 • Głośnik: 2-warstwowy, dynamiczny
 • Mikrofony: 3 mikrofony na każdą słuchawkę
 • Kompatybilność: Android / iOS
 • Kodek audio Bluetooth: SBC / AAC
 • Kolory: stylowa czerń / nowoczesna biel

* Testy 2019 przeprowadzone przez TÜV SÜD i Underwriters Laboratories (UL).

Zrzeczenie się odpowiedzialności: Produkt ten nie jest urządzeniem medycznym, nie może być stosowany do celów medycznych i zastępować innych urządzeń medycznych. Ani to urządzenie, ani żadna z jego części składowych nie są przeznaczone w sposób bezpośredni bądź też dorozumiany do zapobiegania lub leczenia jakichkolwiek schorzeń.

źródło: LG

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: