Samsung Smart Monitor M5 i M7 – do pracy, nauki i rozrywki

Samsung Smart Monitor M5 i M7 – do pracy, nauki i rozrywki

Firma Samsung wprowadza do polskiej dystrybucji monitory Smart z serii M5 i M7. To odpowiedź na potrzeby użytkowników, którzy chcą mieć jeden uniwersalny wyświetlacz do pracy, nauki i rozrywki. Monitory Smart oferują zaawansowane funkcje łączności przewodowej i bezprzewodowej, funkcje usprawniające pracę i naukę zdalną oraz wbudowany Smart Hub, będący czymś na kształt rozwiązania Samsung Smart TV.

  • Zaawansowane funkcje łączności bezprzewodowej
  • Obsługa usługi Microsoft 365
  • Pilot zdalnego sterowania w zestawie do obsługi funkcji TV

Smart Monitor M5 i M7

Smart, czyli telewizja z monitora?

Smart Monitor to monitor, który wychodzi poza utarte schematy, może z powodzeniem posłużyć jako domowe centrum rozrywki. To wszystko dzięki funkcji strumieniowego przesyłania treści za pomocą Samsung Smart Hub. Sklep z aplikacjami dostępny w monitorze, pozwala użytkownikom na streaming ulubionych treści z takich serwisów jak Netflix, HBO czy YouTube, bez połączenia z komputerem czy urządzeniem mobilnym. Szybki dostęp do ulubionych kanałów jest możliwy, dzięki pilotowi zdalnemu sterowania, dołączonemu do wyświetlacza. Monitor, dzięki integracji z Bixby, może być także sterowany za pomocą głosu.

Test AOC I1601FWUX – przenośny monitor, czy nam się spodobał?

Modele Samsung M7 i M5 oferują różne możliwości połączenia zarówno z komputerami jaki i ze smartfonami. Użytkownicy mogą połączyć monitor z urządzeniem mobilnym za pomocą aplikacji Tap View,1 App Casting lub Apple AirPlay 2, a dla lepszej funkcjonalności także dzięki rozwiązaniu Samsung DeX.

Biuro wszędzie

Monitor oferuje użytkownikom połączenie komputera, monitora i telewizora. Wbudowany moduł Wi-Fi, pozwala na przeglądanie, edytowanie i zapisywanie dokumentów w chmurze bezpośrednio z monitora. Urządzenie sprawdza się idealnie jako narzędzia do nauki i pracy, dzięki wbudowanej obsłudze usługi Microsoft 365 bez konieczności fizycznego połączenia z komputera PC. Funkcja zdalnego dostępu umożliwia także zdalny dostęp do plików zapisanych na komputerze PC lub przeglądanie zawartości laptopa, nawet jeśli ten znajduje się w inne lokalizacji, na przykład w biurze.

Test kamery domowej Netatmo Welcome – monitoruj swój dom zdalnie

Wyświetlacz wyposażony jest w szereg portów USB, Bluetooth 4.2 i wbudowany dwukanałowy głośnik, Model M7 wyposażono również w port USB-C, jednym kablem można przesyłać dane, wyświetlać obraz i zasilać urządzenia zewnętrzne z mocą dochodzącą do 65W.

Monitor Smart wyposażony został w technologię poprawiającą komfort użytkowania. Funkcja Adaptive Picture automatycznie dostosowuje jasność i temperaturę barwową w zależności od warunków oświetleniowych panujących w pomieszczeniu, dzięki czemu odbiór obrazu jest lepszy, a wzrok użytkownika mniej się męczy. Monitor wyposażony został także w tryb eye-saver, który redukuje emisję niebieskiego światła.

Smart Monitor M5 dostępny jest w dwóch wersjach. 27 i 32 cale, które wyświetlają obraz w rozdzielczości Full HD. Model M7 to 32 cale i rozdzielczość 4K UHD.

Smart Monitor M7

Ceny monitora w wybranych sklepach:

M5 27″ M5 32″ M7 32″
Media Markt 999 zł 1199 zł 1699 zł
Euro RTV AGD 1069 zł 1299 zł 1919 zł
Media Expert 999 zł 1199 zł
Komputronik 1139 zł
Morele 1125 zł

źródło: Samsung

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: