WOŚP zagra na… drukarkach Epson

W tym roku po raz pierwszy w ramach wsparcia 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ( WOŚP ) będzie można wylicytować drukarki Epson EcoTank ozdobione unikalnymi projektami graficznymi.

WOŚP

Pasjonaci motoryzacji wiedzą ile szyku i stylu dodaje oklejenie karoserii auta dedykowanymi wzorami, zmieniając seryjne modele w niepowtarzalne pojazdy. Wykorzystując m.in. doświadczenie zdobyte podczas wielu imprez car wrappingu – firma Epson, ekspert technologii druku, wspierając tegoroczny 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, podarowała 15 sztuk unikalnych drukarek EcoTank L3151, wystawiając je na aukcje charytatywne.

Test Epson EH-TW5650 – magia dużego ekranu na kanapie w salonie

Każdy z egzemplarzy EcoTank jest spersonalizowany przygotowaną specjalnie na tę okazję grafiką. Dwa warianty stanowią prace autorstwa artystów wspierających akcję, znanych z unikalnego stylu graficznego i poczucia humoru rysownikówi blogerów: Szczepana Sadurskiego i Macieja “Zucha” Mazurka. Trzecia opcja to unikalna grafika zaprojektowana przez autorów z firmy Epson, wzorowana na kolorach tegorocznej akcji fundacji.

Jak przystało na “orkiestrową” edycję, każdy z projektów opatrzony jest serduszkiem WOŚP. Cały przychód z aukcji zostanie przeznaczony – zgodnie z tegorocznym hasłem Orkiestry: “Gramy z głową!” na wsparcie placówek laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Dodatkowo 5 nowych drukarek firma Epson przeznaczyła jako wsparcie sztabów WOŚP w Poznaniu i Wrocławiu na potrzeby pracy organizacyjnej, biurowej itp.

Test Epson EcoTank L3156 – drukowanie bez wkładów atramentowych

Poza unikalną wartością kolekcjonerską i charytatywną, wystawione drukarki Epson L3151 to także doskonałe do pracy i codziennego użytkowania, kompaktowe urządzenia wielofunkcyjne typu 3 w 1 z łącznością Wi-Fi oraz Wi-Fi Direct. Zastąpienie w urządzeniach z serii EcoTankkartridży przez atrament uzupełniany samodzielnie z butelek pozwala zaoszczędzić do 90% na kosztach druku. Dołączany w zestawie z zapas pozwala na wydruk do 8100 stron czarno-białych i 6500 stron kolorowych, a profesjonalna głowica MicroPiezo daje gwarancję wydruku własnych dokumentów i prac graficznych w jakości niczym nie ustępującej tej, zdobiących modele projektów.

Przedsięwzięcie zorganizowane przez polski oddział Epson doskonale wpisuje się w długofalowe zaangażowanie CSR całej firmy, w tym działania na rzecz Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ (cele 3 i 17).

Aukcje z drukarkami będą dostępne od 19.01.2021. pod adresem https://allegro.pl/uzytkownik/Epson_Polska/drukarki-i-skanery-urzadzenia-wielofunkcyjne-260347?bmatch=cl-dict210105-ctx-ele-1-2-0112.

Zapraszamy do licytacji!

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: