Sharp Ultimate Air – UA-KIL60E-W i UA-KIL80E-W – oczyszczacze już w Polsce

Firma SHARP wprowadza na rynek oczyszczacze powietrza UA-KIL60E-W i UA-KIL80E-W. To dwa nowe modele korzystające z ulepszonej wersji technologii bezpiecznej jonizacji powietrza – Plasmacluster Ion 25000. Z tej okazji rusza także specjalna promocja, uprawniająca do zyskania drugiego oczyszczacza firmy SHARP gratis.

Sharp Ultimate Air
UA-KIL60E-W

Nowe modele oczyszczaczy powietrza SHARP Ultimate Air – UA-KIL60E-W i UA-KIL80E-W – to przede wszystkim wydajniejsza wersja technologii walczącej z bakteriami, wirusami, grzybami, alergenami i smogiem, a także dbająca o odpowiednią i bezpieczną dla użytkownika jonizację powietrza. Jony Plasmacluster oczyszczają powietrze w sposób podobny do tego, jak ma to miejsce w środowisku naturalnym, gdzie emitowana jest jednakowa liczba jonów dodatnich i ujemnych. Plasmacluster Ion 25000 – w porównaniu do 7000 – produkuje i emituje wyższe stężenie jonów, dzięki czemu czas potrzebny do efektywnego działania skraca się nawet ponad 3-krotnie.

Test Sharp HT-SBW800 – dostarcza wysokiej jakości wrażeń z kina domowego

Nowe modele oczyszczaczy SHARP Ultimate Air to także znacznie szybsze redukowanie elektryczności statycznej oraz usuwanie nieprzyjemnych zapachów. Dodatkowo wersja UA-KIL80E-W posiada funkcję automatycznego czyszczenia filtra wstępnego, odpowiedzialnego za wyłapywanie największych cząstek zanieczyszczeń powietrza.

UA-KIL60E-W i UA-KIL80E-W nadają się doskonale nie tylko do zastosowań domowych, ale także w przypadku większych biur oraz pomieszczeń użytkowych. Wysoka wydajność pozwala na użycie ich w pomieszczeniach o powierzchni – w zależności od modelu – do 50m2 i do 62m2.

Test Sharp DR-I470 Pro – radio DAB/DAB+/FM z RDS i 10000 stacji na całym świecie

Nowe oczyszczacze powietrza SHARP Ultimate Air gwarantują nawilżanie na poziomie 660-700 ml na godzinę. Dzięki czujnikom temperatury, wilgotności, zapachu, kurzu i światła oraz inteligentnym i zróżnicowanym trybom pracy, urządzenie większość pracy wykonuje automatycznie, dostosowując się do aktualnych warunków w pomieszczeniu. Obecna linia oczyszczaczy firmy SHARP, dzięki eleganckiemu wzornictwu, może pochwalić się także prestiżową nagrodą Good Design Award 2019.

Z okazji wprowadzenia na rynek dwóch nowych modeli oczyszczacza Ultimate Air, SHARP rozpoczyna atrakcyjną ofertę przedsprzedażową z drugim darmowym urządzeniem. Przy zakupie oczyszczacza UA-KIL60E-W lub UA-KIL80E-W kupujący otrzymuje oczyszczacz powietrza UA-PF40 z technologią Plasmacluster za darmo. To atrakcyjna oferta zwłaszcza dla tych, którzy potrzebują oczyszczaczy do kilku pomieszczeń.

Test Samsung AIR Purifier AX47 – stylowy oczyszczacz powietrza

Promocja trwa od 20 stycznia do 12 lutego 2021 i obejmuje zakupy w trzech sklepach: LoveAir.plmwp.biz.plekologicznydom.eu.

źródło:Sharp

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: