T-Mobile Supernet Video DVD – bezpłatny dostęp

T-Mobile przygotował prezent w ramach Happy Fridays na nadchodzący weekend. To usługa Supernet Video DVD, dzięki której dostęp do ulubionej rozrywki będzie możliwy przez 5 dni bez zużywania pakietu danych. Prezent można odebrać od 22 do 24 stycznia 2021 r. w aplikacji „Mój T‑Mobile” lub poprzez SMS.

Teraz bezpłatny transfer danych podczas oglądania wszystkich tych produkcji w aplikacjach takich jak m.in. YouTube, VoD.pl, Player, TVP Sport, TikTok, Prime Video i Netflix mogą zgarnąć klienci T‑Mobile i korzystać z najlepszej rozrywki wideo przez pięć dni, nie tracąc ani ułamka gigabajta.

Jak odebrać prezent?
Aktywowanie usługi możliwe jest od 22 do 24 stycznia 2021 r. Użytkownicy włączą ją na jeden z dwóch sposobów – poprzez aplikację „Mój T‑Mobile” lub też wysłanie wiadomości SMS o treści „HF” na bezpłatny numer 80800. W ciągu 72 godzin od tego momentu bonus zacznie działać. Promocja jest dostępna dla klientów indywidualnych T‑Mobile – zarówno abonamentowych, jak i tych na kartę, a także korzystających z oferty MIX. Każdy klient może odebrać prezent jeden raz.

Test TP-Link Archer AX10 – Wi-Fi 6 bardziej dostępne

Więcej informacji o naszej cyklicznej akcji „Happy Fridays” zamieściliśmy tutaj: https://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/happy-fridays.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: