Teesa Sweeper 7000 – odkurzacz bezprzewodowy 2w1

Odkurzacz, to jedno z najbardziej potrzebnych urządzeń w domu. Dzięki niemu można szybko i skutecznie zaprowadzić porządek w każdym pomieszczeniu. Dlatego Teesa w ostatnim czasie poszerzyła portfolio urządzeń z tej kategorii o odkurzacz akumulatorowy Sweeper 7000, który dokładnie usuwa zabrudzenia z każdego rodzaju podłogi oraz trudno dostępnych miejsc.

Teesa Sweeper 7000

Sweeper 7000 to odkurzacz bezprzewodowy 2w1. Urządzenie wyposażone zostało w odczepiany moduł ręczny, który pozwoli szybko sprzątnąć okruchy z kanapy lub rozsypane na podłodze płatki kukurydziane. Ta funkcjonalność, w połączeniu z dołączonymi do zestawu końcówkami szczelinowymi, sprawia że urządzenie doskonale sprawdzi się też do sprzątania samochodu.
Skuteczną pracę odkurzacza Sweeper 7000 gwarantuje technologia bezworkowa oraz duża moc ssąca. Za bardzo dobre efekty pracy, niezależnie od rodzaju odkurzanej podłogi i stopnia jej zabrudzenia, odpowiada 2-stopniowa regulacja mocy. Jej poziom można wygodnie zmieniać za pomocą przycisku umieszczonego na rączce urządzenia.
Jak na odkurzacz bezprzewodowy przystało, Teesa Sweeper 7000 pozwala na całkowitą swobodę sprzątania. Ograniczające kable sieciowe, zostały w tym modelu zastąpione litowo-jonowym akumulatorem o mocy 2000 mAh, który w zależności od zastosowanego trybu umożliwia sprzątanie przez ok. 40 min. na niskiej mocy i 16 min. na mocy wysokiej. Dzięki temu odkurzacz pionowy Teesa pomoże sprzątnąć wszystkie pokoje w domu bez konieczności przełączania się z gniazdka do gniazdka. Urządzenie dostoswane jest też do funkcji mycia podłóg. W ofercie marki Teesa dostępna jest specjalna nakładka, która zamienia Sweeper 7000 w odkurzacz mopujący.
Najnowszy model odkurzacza Teesa charakteryzuje się wysokim komfortem użytkowania. Sweeper 7000 wyposażony został w uchwyt ze zmiennym kątem nachylenia oraz możliwością obrotu o 180°, co zapewnia dużą swobodę manewrowania. Dzięki temu bez problemu dotrze do ciężko dostępnych miejsc, ułatwiając sprzątanie np. pod kanapą. Dodatkowo, umieszczone na elektroszczotce cztery mocne diody LED zapewniając dokładne sprzątanie słabo oświetlonych powierzchni.

Odkurzacz samochodowy Sweeper 7000

Odkurzacz samochodowy Sweeper 7000

Odkurzacz pionowy Teesa Sweeper 7000 jest nie tylko lekki i poręczny, ale także zapewnia maksymalny komfort użytkowania. Z myślą o użytkownikach, którzy nie lubią rozbierać całej konstrukcji urządzenia, by opróżnić pojemnik na kurz, sposób czyszczenia odkurzacza bezworkowego Teesa, został maksymalnie uproszczony i jest niezwykle szybki. Wyjęcie pojemnika i opróżnienie go zajmuje krótką chwilę i wystarczy do tego jedno nadciśnienie przycisku.
Produkt dostępny na stronie www.teesa.pl oraz w sieci sklepów Rebel Electro i na www.rebelelectro.com w cenie 599 zł.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: