Wypłaty na żądanie i elastyczne płatności

Wypłaty na żądanie i elastyczne płatności giggersom dzięki Visa Direct. Pensja w średnio 24 sekundy w niedzielę po południu? To możliwe!

Visa Direct / Wypłaty

Jednym z wyzwań, z którymi mierzą się freelancerzy i osoby wykonujące pracę w oparciu o elastyczne formy zatrudnienia, może być brak dostępu do zarobionych środków, gdy są one potrzebne.

Test OPPO Watch – smartwatch z Google Pay

Niepewność wywołana kwestiami finansowymi może wpływać na wydajność pracy – takie wnioski wyciągnął ZayZoon, firma umożliwiająca pracownikom błyskawiczny dostęp do zarobionych środków dzięki usłudze Visa Direct, sugerując, że tego rodzaju benefit może przyczynić się do złagodzenia tego stresu.

Cały proces jest szybki, bezpieczny i dostępny w każdym momencie – 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. W efekcie 86% klientów, którzy mają dostęp do kilku form otrzymywania wypłaty, wybiera właśnie płatność na żądanie.
Więcej informacji znajdą Państwo w materiale na temat elastycznych płatności na żądanie w platformie Visa Direct, z którego można się dowiedzieć dlaczego warto te rozwiązania wdrażać.

Wpis można przeczytać na blogu Visa.

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: