IoT LPWAN, LTE i 5G – eSIM do Internetu Rzeczy

IoT LPWAN, LTE i 5G – eSIM do Internetu Rzeczy

Cavli Wireless, nawiązał współpracę z GCT Semiconductor i uzyskał licencję na układy scalone do produkcji modułów IoT LPWAN, LTE i 5G w Indiach. Jest to pierwsza taka inicjatywa w Indiach obejmująca produkcję modułów IoT LTE/LPWAN klasy przemysłowej. Indie są wschodzącym ośrodkiem rozwijania produktów IoT na światowy rynek, a moduł IoT zaprojektowany, opracowany i wyprodukowany w Indiach to znakomita wiadomość dla obecnych klientów firmy Cavli.

IoT LPWAN, LTE i 5G
GCT Semiconductor, Inc. projektuje i rozwija innowacyjne układy LTE dla branży łączności bezprzewodowej 4G LTE, LPWAN i 5G.

Najciekawszy owoc tej współpracy, Moduł LTE CAT M1/NB1/NB2 C42GM Smart IoT oparty na GCT GDM7243i, posiada zintegrowany eSIM, GNSS, kontroler CAN i BLE-4.2, co czyni z niego spełnienie marzeń wszystkich producentów rozwiązań do śledzenia zasobów i dla branży motoryzacyjnej.

C42GM
C42GM

Inteligentny moduł C42GM jest także zgodny z Sigfox, co czyni z niego atrakcyjne rozwiązanie dla organizacji koncentrujących się na łączności hybrydowej. Inteligentny moduł do globalnej łączności C42GM ze zintegrowaną kartą eSIM może płynnie obsługiwać szeroki zakres zastosowań/przypadków użycia LPWAN obejmujący urządzenia śledzące i noszone, inteligentne liczniki mediów i inne rozwiązania oparte na sensorach dla inteligentnych miast.

Test OnePlus Nord N10 5G – telefon 5G w rozsądnej cenie

Nieprzerwanie rozwijająca się branża łączności bezprzewodowej, która nabrała ostatnio jeszcze większego tempa na skutek wynikającej z pandemii przyspieszonej cyfryzacji, może zbudować status Indii jako światowego ośrodka produkcji dla rynków rozwiniętych. Bieżące partnerstwo z GCT Semiconductor sprawi, że Cavli Wireless stanie się preferowanym globalnym partnerem dla wielu korporacyjnych projektów IoT, gdzie rynek zgłasza zapotrzebowanie na silnie zintegrowane rozwiązania sprzętowe w zakresie łączności.

Obecnie prowadzone są wdrożenia pilotażowe u klientów z całego świata, a masowe dostawy pierwszego modułu IoT opracowanego w ramach partnerstwa ruszą na całym świecie w pierwszym kwartale 2021 r.

źródło: Cavli Wireless

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: