OneMulti – będzie odpowiadać za Xiaomi w Polsce

Polski oddział Xiaomi, światowego lidera technologicznego, wybrał na drodze przetargu agencję OneMulti. Z początkiem lutego 2021 roku OneMulti zajmie się kompleksowym wsparciem public relations, media relations i CSR.

Agencja będzie odpowiadać za strategię komunikacji PR w Polsce, kontakt z mediami, koordynację urządzeń do testów, tworzenie i dystrybucję informacji oraz organizację wydarzeń skierowanych do dziennikarzy.

Test Xiaomi Mi 10T vs Mi 10T Pro – jaka jest różnica?

Chcemy, aby nasza komunikacja była taka, jak nasze produkty. Doskonale zaprojektowana i realizowana z myślą o użytkownikach. Wybór OneMulti wynika z zaproponowanej przez agencję wizji, projektów i doświadczenia na rynku – mówi Jolanta Stryjczak PR Head, Xiaomi CEE, Nordic & Baltic Region.

Test Xiaomi Mi 10T Lite – świetne możliwości fotograficzne z 64MP i 5G

Xiaomi to jedna z najciekawszych marek technologicznych na świecie. Ma unikalne podejście do tworzenia produktu, do relacji z użytkownikami. Cieszymy się, że naszą wspólną ambicją jest realizacja najlepszych projektów komunikacyjnych na rynku, czyli dostosowanych do potrzeb mediów i ich widowni. Czujemy wzajemne zaufanie, to ważne – powiedział Mariusz Pleban, właściciel i CEO OneMulti.

Po więcej informacji zapraszamy na https://www.mi.com/pl

źródło:  OneMulti

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: