T-Mobile na kartę – kumulacja gigabajtów w taryfie GO!

T-Mobile GO! – w nowej ofercie na kartę w taryfie GO! przy każdym doładowaniu klienci dostają ich naprawdę dużo. Co konkretnie zyskuje użytkownik decydując się na to rozwiązanie?

Po zakupie startera w taryfie GO! i doładowaniu konta za 30 zł klient automatycznie otrzymuje bezpłatny pakiet 15 GB na 30 dni. Następnie może aktywować w aplikacji „Mój T‑Mobile” ofertę „Bez limitu L” za 30 zł, dzięki czemu łącznie zyskuje aż 30 GB, nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y oraz dostęp do usługi Supernet Video DVD – czyli możliwość korzystania z TikToka, YouTube czy Netflixa bez utraty gigabajtów. To jednak nie wszystko.

Jak działa 5G w T-Mobile w Warszawie? Sprawdziliśmy to.

Ekstra paczka GB po każdym doładowaniu
W T‑Mobile na kartę za każde doładowanie dziękujemy naszym klientom dodatkowymi, bezpłatnymi gigabajtami, które nie przepadają, a kumulują się na ich kontach, dzięki czemu mogą oni swobodnie korzystać z dobrodziejstw internetu, gdzie i kiedy tylko tego potrzebują. Wystarczy, że użytkownik doładuje swoje konto przed końcem ważności usługi. Wówczas – w zależności od kwoty doładowania, otrzymuje on ekstra pakiet danych. Zasada jest prosta: im wyższa kwota doładowania, tym więcej gigabajtów.

Najnowszą ofertę dla klientów T-Mobile na kartę będzie promował poniższy spot:

Od dziś możecie zobaczyć go w telewizji i internecie (w tym w mediach społecznościowych). Kampanię przygotował Departament Zarządzania Marką T Mobile wraz z agencją DDB Warszawa. Nad planowaniem i zakupem mediów czuwał dom mediowy Mindshare. Materiały BTL opracowała agencja Digitas Poland (ARC – Grupa Publicis), a działania w internecie i mediach społecznościowych poprowadzi VMLY&R. Kampania potrwa do 31 marca br.

Szczegółowe informacje o ofercie można znaleźć w regulaminie/ na stronie: https://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/30GB.

TechnoSenior – Gigaset C575 do wygrania w konkursie walentynkowym

One thought on “T-Mobile na kartę – kumulacja gigabajtów w taryfie GO!

  • 27 stycznia 2021 o 11:57
    Permalink

    Jako pierwsze są wykorzystywane są bonusowe GB, więc mając ofertę M, czyli 25 zł i 20 GB dostajemy najpierw 10 GB dodatkowych do wykorzystania, rewelacja, jak ktoś akurat nie chce wchodzić w abonamenty, to jest to realnie dobra opcja za takie pieniądze vs ilość otrzymywanych GB

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: