Garmin Lily – klasyczna elegancja z nowoczesnymi rozwiązaniami

Garmin Lily – smartwatch o pięknym obliczu zamknięte w 34 milimetrowej kopercie – łączy w sobie klasyczną elegancję z nowoczesnymi rozwiązaniami obejmującymi m.in. monitorowanie zdrowia, kondycji oraz funkcje smart.

Garmin Lily
Garmin Lily

Garmin przedstawił dzisiaj Lily, stylowy smartwatch o niewielkich rozmiarach. Zegarek dostępny jest w dwóch wersjach: Classic i Sport oraz sześciu wariantach kolorystycznych. Niewielka, 34 mm koperta, eleganckie paski i subtelna, wzorzysta tarcza sprawiają, że Lily jest idealnym wyborem dla kobiet poszukujących stylowej alternatywy wobec aktualnej oferty na rynku smartwatchy.

Garmin angażuje się w rozwijanie produktów i funkcji stworzonych z myślą o potrzebach kobiet, a wśród rozwiązań marki są między innymi zaawansowane aplikacje, które umożliwiają monitorowanie cyklu menstruacyjnego i ciąży.

Lily to pierwszy tego rodzaju smartwatch – zaawansowane technologicznie rozwiązania monitorowania kondycji i zdrowia zostały zastosowane w produkcie o eleganckim, kobiecym designie. Marka Garmin stara się odpowiadać na potrzeby klientek, oferując produkty dopasowane do ich potrzeb – w tym przypadku jest to mały, modny smartwatch zaprojektowany z myślą o nowoczesnych, aktywnych kobietach.” – mówi Susan Lyman, wiceprezes Garmin do spraw marketingu.

Proces powstawania

Zaprojektowany przez kobiety dla kobiet, Lily wyróżnia się niewielkimi rozmiarami i inspirowany jest klasycznymi, biżuteryjnymi zegarkami. Smartwatch ma najmniejszą kopertę w ofercie Garmin, unikalne mocowanie w kształcie litery T i smukłe paski o szerokości 14mm, które doskonale leżą na drobniejszych nadgarstkach i uzupełniają kobiecą stylizację.

Lily ma unikalną, metaliczną tarczę ozdobioną wzorzystym motywem, która dyskretnie skrywa jasny, monochromatyczny ekran dotykowy. Wyświetlacz aktywuje się podczas korzystania z funkcji smartwatcha i znika, gdy nie jest używany. Każdy z sześciu wariantów kolorystycznych Lily ma swój własny, tekstualny wzór tarczy, uzupełniony wyrafinowanymi detalami.

 • Lily (Classic) (249,99 €) z paskiem wykonanym z włoskiej skóry oraz bezelem i detalami ze stali nierdzewnej dostępny jest w trzech ponadczasowych wersjach kolorystycznych – każda ze stonowanymi elementami delikatnie kontrastującymi pomiędzy paskiem, a metalowymi okuciami. Wzory tarcz w modelu Classic zostały zainspirowane modą premium, a jednocześnie są subtelne i idealne do noszenia na co dzień.
 • Lily (Sport) (199,99€) ma silikonowy pasek, aluminiowy bezel i kopertę oraz jest dostępny w trzech świeżych, inspirowanych aktywnym stylem życia wersjach kolorystycznych. Wzór tarczy w modelach z linii Sport nawiązuje do elementów występujących w naturze.

Test OPPO Watch – smartwatch z Google Pay

Zdrowie i kondycja

Lily to znacznie więcej niż tylko modny dodatek – to także inteligentny zegarek wykorzystujący wiodące w branży funkcje monitorowania zdrowia i kondycji firmy Garmin, które pomagają zadbać o dobre samopoczucie.

 • Zapewnia przydatne informacje poprzez całodobowe monitorowanie oddechu, saturacji (PulseOx)1, stresu, nawodnienia, jakości snu, a także umożliwia ustawienie alertów o nieprawidłowym tętnie2.
 • Monitorowanie zasobów energii organizmu Body BatteryTM pokazuje aktualny poziom energii, co może pomagać w planowaniu treningów, odpoczynku i snu.
 • Funkcje pomagające kontrolować stan zdrowia kobiet – w tym funkcje monitorowania cyklu miesiączkowego oraz ciąży – pomagają rejestrować objawy wraz z pozostałymi danymi zdrowia w aplikacji Garmin ConnectTM.
 • Specjalne, gotowe plany ćwiczeń oddechowych pomagają się zrelaksować, skoncentrować lub zredukować stres.
 • Aplikacje sportowe do ćwiczeń jogi, pilatesu, biegania na bieżni i wielu innych aktywności. Po połączeniu smartwatcha z kompatybilnym telefonem, można uzyskać zapis GPS aktywności prowadzonych na świeżym powietrzu – np. spacerów, biegania czy jazdy na rowerze.
 • Monitorowanie aktywności 24/7 – m.in. licznik kroków, spalonych kalorii i minut intensywnej aktywności.

Test Huawei x Gentle Monster Eyewear II – inteligentne okulary – czy warto je mieć?

Funkcje smart

Lily umożliwia pozostawanie na bieżąco przez cały dzień dzięki połączeniu z kompatybilnym smartfonem oraz wygodę, którą zapewniają bateria o żywotności do 5 dni i inteligentne funkcje takie jak:

 • Powiadomienia o przychodzących połączeniach, wiadomościach tekstowych, social media i alertach z pozostałych aplikacji na telefonie. Użytkowniczki telefonów z systemem AndroidTM mogą również odpowiadać na wiadomości za pomocą gotowych odpowiedzi.
 • Kalendarz: sprawdzaj nadchodzące wydarzenia za pomocą widgetu sparowanego z kompatybilnym smartfonem.
 • Bezpieczeństwo i śledzenie: aktywna funkcja bezpieczeństwa pozwala na natychmiastowe powiadomienie wybranych osób w razie wypadku3. Funkcja LiveTrack pozwala bliskim na śledzenie aktywności użytkownika na żywo podczas aktywności outdoorowych.
 • Garmin ConnectTM: dane o zdrowiu i kondycji zapisywane są w aplikacji Garmin ConnectTM, która umożliwia śledzenie postępów, analizowanie historii treningowej oraz edytowanie zapisanych wyników.

Sugerowana cena detaliczna Lily (Classic) wynosi 249,99€, a Lily (Sport) 199,99€.

źródło: Garmin

___________________——————–

1 To nie jest urządzenie medyczne I nie powinno być stosowane do monitorowania jakiegokolwiek stanu chorobowego; sprawdź Garmin.com/ataccuracy. Pulse Ox jest niedostępny w niektórych krajach

2 Sprawdź Garmin.com/ataccuracy; monitorowanie snu jest dostępne, gdy urządzenie sparowane jest z kompatybilnym smartfonem

3 Gdy sparowany z kompatybilnym smartfonem. Aby dowiedzieć się więcej o funkcjach bezpieczeństwa i śledzenia sprawdź Garmin.com/safety.

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: