Usługa GeForce NOW w prezencie z laptopami Hyperbook

Nabywcy laptopów Hyperbook z kartami graficznymi GeForce RTX serii 30 otrzymują 6-miesięczny dostęp do usługi GeForce NOW.

GeForce NOW / Hyperbook

Firma Hyperbook informuje, że wszystkie modele laptopów wyposażonych w karty graficzne GeForce RTX serii 30 są objęte promocją, w ramach której ich nabywcy otrzymują 6-miesięczny dostęp do usługi GeForce NOW w abonamencie Founders.

Test Lenovo ThinkBook Plus – laptop z dodatkowym ekranem e-link

GeForce NOW to usługa gamingu w chmurze firmy NVIDIA, umożliwiająca strumieniowanie w czasie rzeczywistym gier z najpopularniejszych sklepów (Epic Games Store, Steam, Ubisoft Connect, GOG), bezpośrednio na ekran laptopa, desktopa, Maca, Chromebooka czy urządzeń z systemem Android i iOS. Dzięki opcji zapisywania stanu gry w chmurze, można kontynuować rozgrywkę na dowolnym kompatybilnym urządzeniu.

Abonament Founders, w porównaniu do darmowego dostępu do usługi, oferuje dłuższe sesje, priorytetowy dostęp oraz obsługę ray tracingu we wspieranych grach.

Z ofertą laptopów Hyperbook wyposażonych w karty graficzne GeForce RTX serii 30 można zapoznać się na stronie https://www.hyperbook.pl/ampere/.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: