Zima w Orange dla firm

Zima w Orange dla firm – przedsiębiorcy w Orange mogą liczyć na promocje w Planach Firmowych, specjalnie dopasowanych do ich trybu pracy.

Zima w Orange dla firm

Łącząc w pakiet usługę internetu z dwoma planami komórkowymi – zyskuje się 840 zł (+VAT) dodatkowego rabatu. W ten sposób zostanie obniżona comiesięczna opłata za drugą kartę sim.

Kupując smartfony w duecie, z dwoma abonamentami, wychodzi dużo taniej i wygodniej. Dodatkowo dla klientów firmowych powstała nowa oferta smartfonów, które są niezbędnym narzędziem w prowadzeniu biznesu.

W Orange przedsiębiorcy znajdą je w dobrych cenach za 0 zł na start. Wśród nich m.in.: Samsung Galaxy A12 – za 20 zł + VAT x 24 mies. w Planie Firmowym S, Samsung Galaxy A51 – za 30 zł + VAT x 24 mies. w Planie Firmowym M, Xiaomi Mi 10T 6/128 GB 5G – za 47 zł + VAT zł x 24 mies. w Planie Firmowym L, Samsung Galaxy S21 5G 128 GB – za 112 zł + VAT zł x 24 mies. w Planie Firmowym XL.

Atrakcyjną opcją dla firm może okazać się także wspomniany wcześniej Funbox 6 – model usprawniający działanie internetu na wielu urządzeniach jednocześnie. Sprawdzi się przy konferencjach wideo, przyspieszy przesyłanie danych i ułatwi pracę biurową.

Więcej szczegółów każdej z powyższych ofert znajduje się na stronie internetowej orange.pl.

Źródło: Orange Polska

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: