T-Mobile – prezentowo rusza w rok 2021

Ten rok w T-Mobile może okazać się doskonały zarówno dla obecnych, jak i przyszłych klientów. Internet światłowodowy za darmo do końca roku dla posiadających numer na abonament w T-Mobile? Pół roku bez opłat za abonament i telefon dla przenoszących numer? Darmowe 30 GB internetu mobilnego z routerem lub bez przez 6 miesięcy dla wszystkich? Tak! 

Rozdawanie prezentów weszło T-Mobile  w krew. W ciągu 2020 roku w ramach cotygodniowej akcji „Happy Fridays” klienci T-Mobile  aktywowali blisko 13 milionów różnorodnych prezentów – od pakietów gigabajtów i minut, przez usługi, po vouchery na sprzęt – w 2021 prezentów w T-Mobile będzie jeszcze więcej. Zarówno dla obecnych klientów, jak i tych, którzy dopiero zdecydują się dołączyć do magentowej rodziny.

Test Sony Xperia 5 II – kompaktowy smartfon 5G

Jesteś w T-Mobile? Masz światłowód do końca 2021 za darmo

Dla klientów, którzy mają abonament w T-Mobile lub go zakupią, przygotowano ofertę z internetem światłowodowym, w której do końcu roku nie ponoszą żadnych opłat. Użytkownik może wybrać jedną z trzech prędkości: 300, 600 lub 900 Mb/s. Umowa podpisywana jest na okres 24 miesięcy, a opłata miesięczna od 2022 roku będzie wynosić odpowiednio 59, 69 lub 89 zł miesięcznie.

Test TP-Link Archer C6U – router z portem USB dla każdego

Nie jesteś w T-Mobile? Masz powód, żeby to zmienić

Dla osób, które rozważają zmianę dotychczasowego operatora, przygotowano atrakcyjną ofertę na wspólny, dobry początek. Klient, który zdecyduje się przejść do T-Mobile, będzie mógł wybrać ofertę abonamentową XS, S, M lub L z dowolnym telefonem, a T-Mobile w powitalnym prezencie opłaci za niego pełne 6 miesięcy usług i rat za urządzenie. W tym wariancie umowa jest podpisywana na okres 24 miesięcy i 36 rat za urządzenie z opłatą początkową za telefon.

 

Test Xiaomi Redmi Note 9 Pro – najmocniejszy z serii

Dla osób przenoszących numer do T-Mobile w szczególności polecamy trzy modele smartfonów:

  • Xiaomi Redmi Note 9T 5G – który w abonamencie M będzie kosztował 39 zł na start, koszt pierwszych 6 rat wyniesie 0 zł, a od 7. raty będzie to 35 zł miesięcznie,
  • Samsung Galaxy A12 – opłata na start w abonamencie M to 109 zł, pierwszych 6 rat 0 zł, a od 7. raty 20 zł miesięcznie,
  • Motorola E7 Plus – z opłatą startową 99 zł, 6 ratami 0 zł, a od 7. raty 15 zł miesięcznie.

 

 

Co ważne, nowy klient, dołączając do T-Mobile, będzie mógł od razu skorzystać ze zniżek rodzinnych oraz promocyjnej oferty darmowego do końca roku światłowodu.

Jak działa 5G w T-Mobile w Warszawie? Sprawdziliśmy to.

Nieważne, czy jesteś w T-Mobile – masz okazję na pół roku z 30 GB za darmo

Na dobry początek roku przygotowano również ofertę dla wszystkich, bez względu na to, czy w T‑Mobile już są, czy dopiero zamierzają do T-Mobile dołączyć. Dla osób, które potrzebują dodatkowych gigabajtów, ale nie chcą posiadać kolejnego numeru, T-Mobile  ma 30 GB internetu mobilnego, z którego można korzystać np. w ruterze lub np. smartfonie dual SIM. Umowa jest zawierana na okres 24 miesięcy – pierwsze 6 opłaca T-Mobile, a kolejne wyniosą użytkownika 30 zł za miesiąc w opcji bez urządzenia lub 35 zł miesięcznie z ruterem.

Wszystkie oferty można zakupić za pośrednictwem sklepu online’owego www.t-mobile.pl, na infolinii 602 900 000 oraz w sklepach stacjonarnych T-Mobile.

Jeden komentarz do “T-Mobile – prezentowo rusza w rok 2021

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: