Trust GXT 259 Rudox – gdy marzysz o karierze streamera

Trust Gaming zaprezentował mikrofon kardioidalny nagrywający dźwięk w studyjnej jakości wraz ze statywem z wbudowanym filtrem do redukcji echa i szumów – GXT 259 Rudox. Zestaw ten zapewni osobom z dużymi aspiracjami kompletną studyjną konfigurację.

GXT 259 Rudox

Trust Gaming stworzył kompletny zestaw, który można wykorzystać do rozmaitych zastosowań związanych z pracą głosem: prowadzenia podcastów, streamowania, nagrywania komentarza do materiałów wideo czy rozwijania swojej kariery muzycznej. Rudox pozwala na odsłuch rejestrowanych dźwięków w czasie rzeczywistym, bez najmniejszych opóźnień. Z mikrofonu może korzystać praktycznie każdy dzięki dużej łatwości obsługi. Urządzenie wystarczy podpiąć do komputera pojedynczym kablem USB.

Test Huawei x Gentle Monster Eyewear II – inteligentne okulary – czy warto je mieć?

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Kompletny zestaw studyjny
Trust GXT 259 Rudox zapewnia wszystko, czego potrzeba do profesjonalnego nagrywania w studyjnej jakości: mikrofon rejestrujący dźwięk w wysokiej jakości i filtr redukujący odbicia dźwięków.

Kardioidalna charakterystyka nagrywania
Rudox jest mikrofonem o charakterystyce kardioidalnej. Urządzenie zapewnia krystaliczną jakość dźwięku o przyjemnej ciepłej barwie i pozwala na tworzenie nagrań lub streamowanie bez zbędnych szumów tła. Mikrofon kardioidalny skupia się na tym, co najważniejsze – na głosie mówiącej osoby.

Odsłuch bez opóźnień
Trust GXT 259 Rudox posiada wyjście słuchawkowe, które umożliwia odsłuchiwanie nagrań w czasie rzeczywistym.

Mocowanie
Mikrofon jest wyposażony w wysokiej jakości uchwyt amortyzujący, stabilny metalowy statyw oraz pop-filtr. Posiada również mocowanie 5/8″, które pasuje do większości ramion mikrofonowych.

Test HTC Earbuds Wireless – komfortowe i o 24-godzinnej żywotności

Łatwy w obsłudze
Trust GXT 259 Rudox wykorzystuje standardowy kabel USB i nie wymaga skomplikowanej konfiguracji z zewnętrznym mikserem. W zestawie znajduje się przewód o długości 1,8 m.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl