UPC Biznes kontynuuje współpracę z WOŚP

UPC Biznes kontynuuje współpracę z Fundacją Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jako partner technologiczny 29. Finału WOŚP.

UPC Biznes - WOŚP

Ze względu na panujące obecnie ograniczenia, tegoroczny finał przybiera również formę wirtualną i będzie w całości transmitowany w internecie. To już kolejne, po Festivalu Pol’and’Rock, wydarzenie przy którym Fundacja oraz operator łączą siły.

Coroczny Finał WOŚP to wydarzenie, które na stałe zagościło w kalendarzach Polaków. Mimo wciąż towarzyszących nam wyzwań związanych z pandemią, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra i przenosi wiele działań i wydarzeń do świata online, aby mimo wszystko mogło wziąć w nich udział jak najwięcej osób. UPC Biznes zabezpieczy transmisję internetową wydarzenia swoim łączem backupowym, dostarczając szyty na miarę pakiet usług uzupełniony o pełne zaplecze techniczne oraz wymaganą infrastrukturę. Eksperci z UPC Biznes zadbają tym samym o zabezpieczenie transmisji o łącznej długości 27 godzin, z której korzystać będą mogli wszyscy sympatycy i kibice 29. Finału WOŚP.
Test Realme Buds Air Pro – 25 godzin użytkowania

Jako UPC Biznes chcemy nie tylko wspierać przedsiębiorców i instytucje, dostarczając im niezbędne usługi, ale także pomagać im w jeszcze lepszym wykorzystaniu możliwości cyfrowego świata. Kontynuacja współpracy z Fundacją Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jest tego wyjątkowym przykładem. Bardzo cieszymy się, że nasza technologia pomoże w realizacji 29. Finału WOŚP w świecie wirtualnym, a tym samym wesprze Fundację w tym, by po raz kolejny, mimo obostrzeń, połączeniu Polaków wokół tego szczytnego celu.

Ildikó Bodon, VP, UPC Biznes

05B_fb_29final_upc.png

Kwota zadeklarowana 29. Finału WOŚP to już 27 milionów. Nie możemy doczekać się 30 stycznia, kiedy to ruszy nasza transmisja i 31 stycznia kiedy będziemy witać się z milionami naszych przyjaciół przed ekranami telewizorów. W tym roku szczególnie adekwatne będzie hasło Jurka Owsiaka – oj się będzie działo! – Anna Jadwiga Orzech, dyrektorka komunikacji w Fundacji WOŚP

UPC Biznes dostarczy łącze backupowe z gwarantowaną, symetryczną prędkością 10 Gb/s, by zapewnić idealną jakość obrazu i dźwięku dla setek tysięcy odbiorców we wszystkich kanałach, które będą nadawały wydarzenie ze studia na Placu Defilad. Usługa będzie świadczona z unikatowym w obszarze usług dla biznesu poziomem dostępności usługi SLA (Service Level Agreement) – 100%. Oznacza to, że UPC Biznes gwarantuje, że usługi w czasie wydarzenia będą działały bez przerwy, a czas reakcji na ewentualną awarię nie będzie dłuższy niż 300 sekund. Wszystko po to, by zadbać o niezakłóconą transmisję 29. Finału WOŚP i wiele radosnych chwil dla jego uczestników.
29. Finał WOŚP odbędzie się 31 stycznia 2021 roku i będzie dedykowany zakupom dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Cel Finału wspierać można, dorzucając się do jednej ze 120 tys. puszek – wolontariuszy, zarejestrowanych w Sztabach na całym świecie, w sklepach i instytucjach, a także do eSkarbonek. Zbiórka realizowana będzie również przy wykorzystaniu różnych kanałów elektronicznych. Kweście towarzyszyć będą inicjatywy organizowane przez lokalne Sztaby, a także 15. bieg “Policz się z cukrzycą”, który realizowany będzie w formie wirtualnej.
W Warszawie centrum wydarzeń stanowić będzie studio telewizyjne na Placu Defilad, w którym odbędą się koncerty m.in. zespołu Dżem, Voo Voo, Kwiat Jabłoni i Piersi. Transmisja internetowa wydarzenia rozpocznie się w sobotę (30 stycznia) o godz. 21:00 koncertem Piotra Bukartyka i Krzysztofa Zalewskiego i potrwa nieprzerwanie 27 godzin.
Więcej na temat UPC Biznes można znaleźć tutaj: https://www.upc.pl/biznes/.
Więcej na temat 29. Finału WOŚP można znaleźć tutaj: https://www.wosp.org.pl/.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: