Android TV – od JVC i Hitachi do kuchni i łazienki

Małe, a tyle potrafią – kompaktowe Android TV od JVC i Hitachi do kuchni i łazienki

  • Najnowszy Android TV i bezramkowy design poniżej 1000 PLN
  • TV idealne do kuchni, łazienki, pokoju fitness oraz dziecięcego pokoju
  • Tysiące aplikacji na Android TV uczą gotować, wzmacniać kręgosłup i bawią dzieci

Hitachi 43HAK5750 – gotuj z Youtuberem!

W wielu domach telewizor w kuchni czy jadalni stanowi nieodłączny element wyposażenia. W takim otoczeniu świetnie się sprawdzi nieco większy model marki Hitachi. Dzięki eleganckiej i praktycznej nóżce Hitachi 43HAK5750 bez problemu zmieści się nawet na niedużej szafce lub blacie. Bez problemu można go również zamontować na ścianie.  Lubimy podczas gotowania czy jedzenia dodatkowo umilać sobie czas. Dla tych co nie wyobrażają sobie gotowania bez muzyki idealne będą aplikacje takie jak: SpotifyTidalOpenFM czy TubaFM. Z kolei tym, którzy pragną rozszerzyć swoje umiejętności kulinarne; Android TV oferuje m.in. aplikację Kitchen Stories czy Przepisy.pl dające dostęp do smacznych przepisów i video jak je zrobić.
Niezawodnym asystentem w kuchni jest również niezastąpiony YouTube. Dzięki niemu możesz oglądać programy kulinarne z całego świata i czerpać z nich inspiracje do wdrożenia do domowego menu. Świetnie działa tu funkcja komendy głosowej, którą zapewnia Asystent Google – wystarczy powiedzieć do mikrofonu umieszczonego w pilocie TV np. „Jak ugotować bób” albo „Chicken satay” i już za chwilę możemy wybierać z tuzinów przepisów i popisów mistrzów gotowania. Takie ułatwienie do kuchni na ścianie, można zainstalować w postaci multimedialnego TV  Hitachi 43HAK5750 za 1399 PLN.

Nieduży ekran JVC LT-43VA3000 i setki aplikacji fitness – w domowej siłowni

Oprócz zbilansowanej diety warto zatroszczyć się o kondycję ciała i ducha. Oprócz znanych i lubianych kanałów na YouTube prowadzonych przez znane influencerki takie jak Ewa Chodakowska, Ania Lewandowska czy Mel B, w Android TV znajdziemy również szereg aplikacji fitness. Do najciekawszych należy Your Yoga – oprócz zestawów ćwiczeń oferuje świetne wprowadzenie do świata jogi, niezależnie od stopnia zaawansowania.  Dla tych, którzy preferują dynamiczniejszy rodzaj aktywności z odsieczą przyjdzie aplikacja Keep Trainer.
Ponad 400 treningów na różne partie ciała, filmy HD z instrukcją ich poprawnego wykonania oraz liczne programy treningowe dla zaspokoją najbardziej zmotywowanych atletów. Takie rozwiązanie w połączeniu z dźwiękiem Dolby Audio sprawi, że muzyka będzie brzmiała czysto i wyraźnie oraz jeszcze bardziej zmotywuje do ćwiczeń. Model JVC LT-43VA3000 w styczniowych wyprzedażach został przeceniony o niemal 300 PLN i jest dostępny już za 1399 PLN.
Android TV
JVC LT-32FAV5000

JVC LT-32FAV5000 – Telewizor dla dziecka

Małe wymiary telewizora świetnie odnajdą się w przestrzeni dziecięcego pokoju. Dzięki funkcjonalnym dodatkom, sprzęt posłuży nie tylko do rozrywki, ale może być nieocenioną pomocą naukową. Do takiej świetnie nadaj się JVC LT-32FAV5000 z najnowszą wersją Android TV od Google. 32-calowy ekran o bezramkowym wzornictwie nienachalnie wpasuje się w przestrzeń nawet małego pokoju.  Dzięki wbudowanej funkcji Chromecast łatwo można przesyłać video i dźwięk z komputera czy telefonu – takie rozwiązanie podniesie znacząco komfort lekcji podczas zdalnego nauczania.  Jeżeli w domu mamy miłośnika instrumentów strunowych to warto przyjrzeć się aplikacji Ultimate Guitar, która w swoim portfelu posiada dostęp do ponad 1,4 miliona darmowych kart i akordów na gitarę, bas lub ukulele. Wiadomo, że dzieci nie samą nauką żyją i lubią spędzać czas na oglądaniu bajek, programów przyrodniczych czy rozrywkowych.
Aplikacje takie jak Netflix pozwalają na odfiltrowanie nieodpowiednich treści, poprzez wypunktowanie określonych, niepożądanych tytułów w ustawieniach profilu. Oprócz tego możemy również wpisać wiek dziecka, aby treści wyświetlane w aplikacji były odpowiednio dostosowane.
Z podobnego założenia wyszła aplikacja YouTube, wypuszczając na rynek młodszego brata YouTube Kids, zawierającego wyłącznie treści dostosowane do dziecięcego wieku. Aplikacja w swojej ofercie ma tylko bajki i programy przeznaczone dla maluchów do 8 roku życia. A dla wszystkich martwiących się o wpływ ekranu telewizora na młodociane oczy polecamy aplikację Twilight dla zdrowego snu, która sprawia, że ekran twojego urządzenia dostosowuje się do pory dnia. Filtruje niebieskie światło z ekranu po zachodzie słońca i chroni oczy przy pomocy delikatnego, czerwonego filtru.  JVC LT-32FAV5000 jest dostępny w poświątecznych przecenach już za 999 PLN.

Wykorzystaj noworoczne wyprzedaże:

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: