Panasonic SQ1H – nowe wyświetlacze 4K

Wyświetlacze z serii SQ1H idealnie sprawdzą się w przestrzeniach handlowych, punktach informacji publicznej oraz firmach posiadających chociażby mocno nasłonecznione lobby czy wewnętrzne dziedzińce

Panasonic SQ1H

Panasonic ogłosił wprowadzenie od marca 2021 r. do swojej oferty nowych profesjonalnych wyświetlaczy 4K z serii SQ1H o dużej jasności. Produkty będą dostępne w dwóch dużych, smukłych i stylowych wersjach: z panelami IPS 75″ i 86″. Dzięki niesłychanej jasności ekranu 1500 cd/m i 1200 cd/m wyświetlacze idealnie sprawdzą się w witrynach sklepowych, nadadzą się też do zastosowania w najnowszej generacji rozwiązaniach Smart Retail. Ponadto mogą być używane w środowiskach firmowych o dużym nasłonecznieniu, takich jak lobby, wewnętrzne dziedzińce czy przeszklone sale konferencyjne, gdzie informacje prezentowane na zwykłych wyświetlaczach byłyby słabo widoczne.

Test Gigaset GS3 – długodystansowiec i bezprzewodowe ładowanie

W trybie pracy całodobowej nowe wyświetlacze z serii SQ1H wykazują się niskim całkowitym kosztem eksploatacji, małym zużyciem energii i dużą elastycznością. Są wyposażone w czujniki jasności, które automatycznie dostosowują podświetlenie do warunków oświetlenia. Wyposażone są w trzy tryby naświetlenia: duże, średnie i niskie. Wyświetlacze mogą również pracować w trybie Long Life, w którym stopień podświetlenia jest optymalizowany w celu wydłużenia czasu eksploatacji.

Wyświetlacze są wyposażone we wszystkie wysokiej klasy funkcje dostępne w produktach linii SQ1 firmy Panasonic. Zapewniają one najwyższą jakość obrazu, wszechstronność i funkcjonalność. Są to między innymi emulacja standardów HDR i BT.2020 oraz 12-segmentowe zarządzanie kolorami generujące atrakcyjne obrazy 4K o bogatej palecie barw i najszerszej gamie kontrastów w celu zwracania uwagi przechodniów.

Test Huawei x Gentle Monster Eyewear II – inteligentne okulary – czy warto je mieć?

Liczne opcje wyświetlania i łączności pozwalają szybko i wygodnie udostępniać treści na wiele sposobów gwarantujących wieloletnią funkcjonalność, np. odtwarzacz multimedialny USB 4K czy obraz w obrazie (PiP). Ponadto wyświetlacze są wyposażone w gniazdo Intel SDM umożliwiające inteligentną i wielofunkcyjną obsługę. Sprawdza się ono w wielu zastosowaniach biznesowych, m.in. jako wbudowany komputer na potrzeby instalacji digital signage, skrzynka zaciskowa 12G-SDI do transmisji czy organizacji wydarzeń oraz jako odbiornik do użytku z nowym bezprzewodowym systemem prezentacyjnym Panasonic PressIT.

źródło: Panasonic

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: