Walentynki w AppGallery – do zdobycia atrakcyjne vouchery i nagrody

Walentynki w AppGallery – Huawei wystartował z walentynkową akcją w swoim sklepie z aplikacjami.

Walentynki w AppGallery

. Za pobieranie aplikacji z AppGallery i odkrywanie kolejnych okienek w kalendarzu, można zdobyć dwa rodzaje nagród – atrakcyjne vouchery w aplikacjach oraz nagrody główne w postaci głośnika Huawei Sound X oraz kart podarunkowych Allegro. O nagrodę główną można się ubiegać po odkryciu i zebraniu odpowiedniej liczby wirtualnych naklejek w kształcie serca. Akcja rozpoczyna się 1 lutego i potrwa do 14 lutego.

 Test Huawei MatePad T10s – niedrogi tablet dla całej rodziny

Jak zdobyć voucher lub atrakcyjną nagrodę główną?

Aby wziąć udział w walentynkowej promocji, należy wejść w baner promocyjny znajdujący się na stronie głównej w AppGallery. Każdego dnia, pobranie 3 wybranych aplikacji spośród tych wymienionych na stronie, pozwoli odebrać jedną nagrodę przypisaną do bieżącego dnia. Codziennie w okienku znajdzie się inna nagroda niespodzianka – mogą to być kupony do aplikacji lub „serca”. Wyjątkiem jest dzień 14 lutego, kiedy to na uczestników będzie czekać nie jedna, a dwie różne nagrody.

Lista kuponów, które będą dostępne po pobraniu 3 aplikacji i odblokowaniu okienka przypisanego do danego dnia:

  • 6 miesięcy darmowej subskrypcji Tinder Plus;
  • rabat w wysokości 40 zł na zakupy w aplikacji 4F (zamówienie o wartości przekraczającej 200 zł);
  • zniżka w wysokości 20% w aplikacji KFC na zamówienie za minimum 50 zł;
  • zniżka w wysokości 8% na wycieczkę fakultatywną w ITAKA;
  • zniżka w wysokości 40 zł na zakupy w eobuwie (minimalna wartość zamówienia 200 zł);
  • 40 zł zniżki na zakupy o minimalnej wartości 200 zł w Modivo;
  • kupony zniżkowe Huawei o wartości 4 zł do wykorzystania na zakupy w dowolnej grze lub aplikacji zintegrowanej z systemem płatności Huawei i pobranej z AppGallery. Minimalna wartość transakcji musi wynosić 20 zł.

Test Huawei Watch GT2 Pro – smart zegarek do garnituru

Z kolei „serca” to wirtualne elementy, które – po zebraniu odpowiedniej ich liczby – można będzie wymienić na jedną z nagród. 7 serc daje możliwość odebrania głośnika Huawei Sound X, a zebranie 6 serc – kartę podarunkową o wartości 50 zł do wykorzystania w Allegro. Zebranie wskazanej liczby „serc” jest warunkiem nabycia prawa do nagrody, a jeden uczestnik może ubiegać się tylko o jedną nagrodę główną. Ich liczba jest ograniczona – do zdobycia są 4 głośniki Huawei Sound X oraz 500 kart podarunkowych Allegro.

Test Huawei Sound X – efektowna mała kolumna

Szczegóły akcji i regulamin znajdują się na stronie akcji w AppGallery.

Warunki udziału w walentynkowej promocji w AppGallery

Warunkiem udziału w zabawie i odebrania voucherów i nagród jest zalogowanie się do AppGallery za pomocą ID Huawei, które można łatwo założyć wchodząc w ustawienia w smartfonie. O zdobytym w danym dniu voucherze w aplikacji lub „sercu” użytkownik zostanie poinformowany za pomocą wyskakującego powiadomienia, zaraz po pobraniu 3 wybranych aplikacji oraz kliknięciu w odpowiednie okienko w kalendarzu na stronie akcji. Uczestnik może odebrać voucher wchodząc w zakładkę „Nagrody” w AppGallery. Aby ubiegać się o nagrodę główną (po zebraniu odpowiedniej liczby „serc”), uczestnik musi wypełnić formularz, który widoczny jest na stronie promocji nad kalendarzem i nad aplikacjami.

źródło: Huawei

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: