UPCeusz – promuje usługi komórkowe UPC Polska

UPCeusz i UPC Polska – wokół promocji oferty usług komórkowych w super cenach, czyli „W pakiecie taniej”

UPCeusz

Kluczowym celem kampanii przygotowanej przez UPC Polska jest zwiększenie świadomości usług komórkowych w ofercie operatora. Głównym bohaterem kampanii jest brand hero – UPCeusz. Tym razem widzowie zobaczą go podczas rodzinnej zabawy w kalambury i po raz pierwszy będą mieli także okazję usłyszeć jego głos.

Kampanię telewizyjną UPC Polska uzupełniają liczne aktywności w obszarze digital, m.in. social mediach oraz materiały BTL (ulotki,plakaty, rollupy). Kreację oraz realizację przygotowała Agencja K2. Planowanie i zakup mediów poprowadził dom mediowy OMD Direction.
W ramach kampanii UPC promuje atrakcyjną ofertę „W pakiecie taniej”, w której nowi klienci zyskują możliwość uzupełnienia wybranego pakietu telewizji cyfrowej i internetu światłowodowego o usługi komórkowe za jedyne 20 złotych. Taki pakiet można mieć już za 69,99 zł mies. A do tego operator   proponuje szeroki wybór smartfonów, m.in. Samsung Galaxy M11 w cenie 504 zł lub za jedyne 14 złotych miesięcznie w 36 ratach 0%, bez dodatkowych opłat na start.

One thought on “UPCeusz – promuje usługi komórkowe UPC Polska

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: