Maxcom MM735 z opaską SOS – zgrany zespół ratujący życie

Maxcom MM735 to klasyczny telefon komórkowy wyposażony w przycisk SOS i specjalną bezprzewodową i wodoodporną opaskę do wzywania pomocy. Umożliwia m.in. automatyczne połączenie na zaprogramowany numer w trybie głośnomówiącym.

Maxcom MM735
Maxcom MM735

Specyfikacja telefonu Maxcom MM735 sprawia, że jest on sprzymierzeńcem w codziennym użytkowaniu, zwłaszcza dla seniorów. Tryb wysokiego kontrastu wyświetlacza, wbudowany moduł GPS, dedykowany przycisk latarki i blokowania telefonu z boku obudowy oraz podstawka z funkcją ładowarki – to cechy, które wyróżniają ten model.

Test myPhone Rumba 2 i Twist 2 – niebanalne telefony z klapką

Dołączona opaska daje użytkownikom wiele możliwości w sytuacjach awaryjnych. Po naciśnięciu łatwego w użyciu przycisku SOS, opaska łączy się bezpośrednio z MM735 i wykonuje określoną akcję: wezwanie pomocy pod 112, wysłanie bliskim wiadomości SMS z lokalizacją i linkami do mapy Google i OpenStreetMap lub wybranie numeru do kontaktu ICE w trybie głośnomówiącym. Wszystkie te możliwości zostały zamknięte w wodoszczelnej obudowie z certyfikatem IP67. Opaska została wykonana z elastycznego, a zarazem delikatnego materiału, nie powodującego otarć na skórze. Minimalistyczny wygląd i uniwersalna wersja kolorystyczna sprawiają, że ten dodatek będzie pasować każdemu, bez względu na płeć czy wiek.

Niezależnie od dołączonej opaski, telefon komórkowy Maxcom MM735 został wyposażony w unikatowy przycisk ratunkowy w kształcie serca. Pozwala on jednym ruchem połączyć się z bliskimi lub numerem alarmowym. Do dyspozycji użytkownika oddajemy również całe mnóstwo funkcji: radio FM, budzik, kalkulator, kalendarz czy odtwarzacz filmów i muzyki. Na pokładzie nie zabrakło również serwisu MMS, kamery i aparatu, Bluetooth 5.0 oraz usług GPRS i WAP.

Test myPhone Up Smart LTE z KaiOS

Maxcom MM735 z opaską SOS to komfortowy telefon, który troszczy się o Ciebie.
Produkt objęty jest 24-miesięczną gwarancją, a jego cena wynosi 349 zł. Zestaw już dostępny na rynku.

źródło: Maxcom

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: