Hama Mini – kompaktowe gabaryty i szybkość działania

Kompaktowe gabaryty i szybkość działania. Ładowarka sieciowa Hama Mini zmieści się wszędzie

Na rynku zadebiutowała poręczna ładowarka o mocy 18 W ze złączem USB-C. Jest o 40 proc. mniejsza od standardowych modeli, a pozwala naładować urządzenie mobilne do połowy w 25 minut.

Hama Mini

Najnowsza ładowarka sieciowa od niemieckiej firmy Hama wyróżnia się niewielkimi gabarytami (3,3 x 3,5 x 6,8 cm razem z wtykiem) i niską wagą, co pozwala zaoszczędzić miejsce w kieszeni odzieży, plecaku czy torbie. Docenimy to szczególnie podczas podróży. Utrzymano ją eleganckiej białej kolorystyce.

Test vivo Wireless Sport Earphone – słuchawki z pałąkiem dla aktywnych

Maksymalna moc wyjściowa urządzenia wynosi 18 W. Wyposażono je w dwie technologie szybkiego zasilania energią. Pierwszą z nich jest Qualcomm Quick Charge 3.0, umożliwiająca nawet czterokrotnie szybsze ładowanie smartfona czy tabletu. Z kolei Power Delivery zapewnia możliwie najszybsze i zarazem bezpieczne ładowanie dzięki indywidualnemu dopasowaniu napięcia oraz natężenia prądu do urządzenia mobilnego. W efekcie można je naładować do połowy w ciągu mniej niż pół godziny, co często stanowi ratunek w pośpiechu.

Test Mi Watch Lite vs Mi Band 5

W ładowarce znajdziemy obustronne złącze USB typu C, które powoli wypiera inne, starsze rozwiązania. Nigdy więcej mozolnego celowania i groźby uszkodzenia styku przez źle wetknięty kabel. Przyda się także w parze z produktami Apple. Szybkie ładowanie Power Delivery jest dostępne nie tylko dla urządzeń ze złączem USB-C, ale również Lightning. Jedyne czego potrzeba to odpowiedni przewód.

Warto w tym miejscu podkreślić, że ładowarka automatycznie rozpoznaje podłączone urządzenie i dopasowuje się do jego wymagań. Dlatego w czasie pracy jest niezwykle oszczędna dla baterii podłączonego sprzętu. W praktyce przekłada się to na wydłużenie jej żywotności.

Producent zabezpieczył urządzenie przed nadmiernym naładowaniem, przepięciem i zwarciem. Możemy odetchnąć z ulgą i zapomnieć o ryzyku uszkodzenia akumulatora.

Test HTC Earbuds Wireless – komfortowe i o 24-godzinnej żywotności

Przyłącze sieciowe na poziomie 100 –240 V nadaje się do zastosowania pod każdą szerokością geograficzną, oczywiście w połączeniu z krajowym adapterem. W ten sposób ładowarka Hama Mini będzie działać na całym świecie, stanowiąc przydatne towarzystwo w wojażach.

Niewiążąca cena detaliczna produktu wynosi 74,90 zł.

Wszelkie detale na temat tej nowości są do przejrzenia na oficjalnej stronie https://pl.hama.com.

TechnoSenior – Gigaset C575 do wygrania w konkursie walentynkowym

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: