Kreatywne Walentynki w Huawei – konkurs

Kreatywne Walentynki w Huawei – podejmij wyzwanie i wygraj atrakcyjne nagrody

Kreatywne Walentynki w Huawei

Huawei zachęca fanów skupionych w Społeczności marki do wzięcia udziału w walentynkowym wyzwaniu, w którym do zdobycia są produkty marki, w tym voucher do sklepu huawei.pl upoważniający do zakupu za 2 zł dwóch par najnowszych bezprzewodowych słuchawek Huawei FreeBuds Pro. Akcja potrwa do 14 lutego.

 Aby wziąć udział w walentynkowym konkursie dla fanów marki, wystarczy wejść na stronę konkursową w Społeczności: https://consumer.huawei.com/pl/community/details/KONKURS-Walentynkowy-/topicId_51674/ i w komentarzu pod postem opisać swoje pomysły na kreatywne spędzenie tegorocznych Walentynek. Pomysł może dotyczyć spędzenia tego czasu we dwoje, z przyjaciółmi, ale też w pojedynkę.

Dwie najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone – osoba, która zdobędzie pierwsze miejsce, otrzyma kupon rabatowy z kodem upoważniającym do zakupu na huawei.pl dwóch par bezprzewodowych słuchawek FreeBuds Pro za 2 zł brutto. Druga najlepsza praca zostanie nagrodzona smartwatchem Huawei Watch GT oraz opaską sportową Huawei Band 3 Pro.

Test Huawei FreeBuds Pro – z dynamiczną redukcją szumów

Odpowiedzi na zadanie kreatywne mogą być przedstawione w różnej formie – opis, zdjęcie lub grafika. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej w wiadomości prywatnej w Społeczności Huawei.

 

Walentynki w Huawei

Oprócz konkursu, Huawei przygotował atrakcyjną, walentynkową ofertę dla osób poszukujących idealnego prezentu dla najbliższej osoby. Znalazły się w niej wybrane smartfony, laptopy, smartwatche, bezprzewodowe słuchawki, głośnik oraz router w nowych, atrakcyjnych cenach lub w zestawach z innymi urządzeniami. Dodatkowo, pierwsze 1 000 osób, które kupią jeden z produktów objętych promocją na huawei.pl, otrzymają voucher zniżkowy do Modivo lub eobuwie. Promocja trwa do 15 lutego lub do wyczerpania zapasów. Szczegóły promocji znajdują się na stronie huawei.pl i w wybranych sklepach.

Test Huawei Mate 40 Pro – potwór fotografii mobilnej

W ofercie znalazły się ultrasmukłe i wydajne laptopy marki, w tym MateBook X Pro, w zestawach z bezprzewodową myszką Huawei i plecakiem, a także fotograficzne smartfony – najnowszy Huawei Mate 40 Pro w zestawie ze smartwatchem Huawei Watch GT w rekomendowanej cenie 5399 zł, Huawei P30 Pro za 2099 zł czy P30 lite w cenie 999 zł. Walentynkowa oferta obejmuje też szeroki wybór multimedialnych tabletów, słuchawek, smartwatchy oraz szczególnie przydatny podczas pracy i nauki zdalnej, router Huawei AX3 Dual-Core za 149 zł.

Recenzja Huawei WiFi AX3 – piękna bestia dla nie(tylko) domowej sieci

Z kolei użytkownicy sklepu AppGallery mogą wziąć udział w walentynkowej akcji, w której za pobranie aplikacji ze sklepu i odkrywanie kolejnych okienek w kalendarzu, można zdobyć dwa rodzaje nagród – atrakcyjne vouchery w aplikacjach oraz nagrody główne w postaci głośnika Huawei Sound X oraz kart podarunkowych Allegro. O nagrodę główną można się ubiegać po odkryciu i zebraniu odpowiedniej liczby wirtualnych naklejek w kształcie serca. Akcja trwa do 14 lutego.

źródło: Huawei

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: