Suh Kyung Wook – poznaliśmy nowego prezesa Samsung Electronics Polska

Suh Kyung Wook objął funkcję nowego prezesa Samsung Electronics Polska.

Suh Kyung Wook
Suh Kyung Wook, prezes Samsung Electronics Polska.

Suh Kyung Wook jest związany z firmą Samsung od lat. Ostatnie dwa lata spędził na stanowisku prezesa w Wietnamie, gdzie z powodzeniem rozwijał oddział technologicznego giganta na jednym z największych rynków w Azji Południowo-Wschodniej. Wcześniej, w latach 2015-2017 dowodził filią w Singapurze, a następnie na rok objął stanowisko szefa sprzedaży Samsung w południowo-wschodnim regionie Azji. W połowie grudnia wzmocnił oddział Samsung Electronics Polska.

Jestem niezwykle dumny z możliwości dołączenia do polskiego oddziału firmy. Polska jest wspaniałym krajem z ogromnym potencjałem, przed którym stoją także spore wyzwania. Ostatnia dekada pokazała, jak istotny wpływ na rozwój gospodarki ma transformacja cyfrowa. Dziś sięgamy po kolejne zdobycze technologii – rozwijamy IoT i sztuczną inteligencję, oferujemy technologie, które ułatwiają życie, jednocześnie zapewniając użytkownikom maksimum bezpieczeństwa. 

Mam nadzieję, że moja rola    jako nowego prezesa firmy, przyczyni się nie tylko do wzmocnienia pozycji Samsung  w Polsce. Wierzę w rozwój i umacnianie   gospodarki cyfrowej w kraju, dzięki inwestowaniu w innowacje służące wspólnemu dobru ” – powiedział Suh Kyung Wook.

Test Samsung Galaxy Z Fold2 5G – to naprawdę klasa premium

Samsung obecny jest na polskim rynku od ponad 20 lat. Firma należy do grona największych inwestorów zagranicznych prowadzących działalność w Polsce, wpisując się w krajobraz cyfrowej transformacji w kraju. Samsung aktywnie kreuje i definiuje nowe standardy w świecie telewizorów, smartfonów, urządzeń ubieralnych, tabletów, rozwiązań cyfrowych, systemów sieciowych, pamięci, technologii LSI, półprzewodników oraz rozwiązań LED.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: