lajt mobile ma nową odsłonę strony internetowej

Polska sieć komórkowa lajt mobile postawiła na automatyzację i od stycznia możemy korzystać z nowej odsłony strony internetowej www.lajtmobile.pl.

lajt mobile

Dzięki ulepszeniu poszczególnych funkcjonalności i mechanizmów działania, w prosty i bardzo wygodny sposób można złożyć
zamówienie online na przeniesienie numeru, zamówić nową usługę czy kupić starter lub złoty numer i od razu go zarejestrować – wszystko 100% online, bez wychodzenia z domu i bez okazywania jakichkolwiek dokumentów.

Strona jest teraz znacznie szybsza i nowocześniejsza od poprzedniej wersji. Przejrzysty layout i grafiki są teraz bardziej przyjemne dla oka, a samo ułożenie pakietów i promocji ułatwia wybór najlepszych ofert, także w wersji mobilnej! Rozbudowany FAQ odpowie na
praktycznie wszystkie pytania i dzięki intuicyjnej wyszukiwarce nikt nie powinien mieć już problemu ze znalezieniem czegoś na stronie.

Test Creative Pebble V3 – gdy lubisz słuchać muzyki i grać na komputerze

Klienci lajt mobile już nie muszą tracić czasu i wszystkie sprawy mogą załatwić od ręki. Każdy, kto dołączy do lajt mobile może w prosty sposób zarządzać swoimi usługami bez konieczności kontaktu z Infolinią. Wystarczy, że zaloguje się do Panelu Klienta, który jest dostępne dla wszystkich Klientów – indywidualnych i biznesowych, w ofertach na abonament i na kartę.

W Panelu Klienta dostępnym na stornie można także sprawdzić aktualne zużycie internetu, zarządzać usługami – włączać je i wyłączać oraz weryfikować ich status, sprawdzić bieżące saldo, jednym kliknięciem opłacać faktury poprzez bezpieczny system płatności PayU/Przelewy24, przejrzeć historie swoich płatności, pobierać billingi połączeń, doładować szybko swoje konto i nawiązać bezpośredni kontakt z naszym BOK.

źródło: lajt mobile

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: