Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 – hulajnoga inspirowana stylem AMG

Dzisiaj poznaliśmy również specjalną edycję Mi Electric Scooter Pro 2 – hulajnogi o unikalnym wyglądzie inspirowanym stylem AMG

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2
Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2

Wraz z Mi TV Q1 75”, Xiaomi ogłosiło również, że długo oczekiwana hulajnoga Mi Electric Scooter Pro 2 Mercedes-AMG Petronas F1 Team Edition będzie również wkrótce dostępna w sprzedaży.*

Mieszkańcy miast mają teraz wygodniejszy i bardziej stylowy sposób na poruszanie się: Mi Electric Scooter Pro 2 Mercedes-AMG Petronas F1 Team Edition. Zupełnie nowa edycja łączy w sobie elementy wzornictwa kultowych firm samochodowych z zaawansowaną inżynierią hulajnóg Xiaomi. Efekt? Niezawodność, styl i wygoda bez kompromisów. Hulajnoga elektryczna Pro 2 Mercedes-AMG Petronas F1 Team Edition wyróżnia się sportowymi akcentami i charakterystycznym znakowaniem AMG w pobliżu tylnego koła. Styl i wygoda w jednym.

Test Huawei x Gentle Monster Eyewear II – inteligentne okulary – czy warto je mieć?

Hulajnoga może poruszać się z maksymalną prędkością 25 km/h i przejechać do 45 km na jednym ładowaniu. Design jest ważny, ale bezpieczeństwo jest najważniejsze. Model ten ma niezawodny podwójny system hamulcowy, pneumatyczne opony amortyzujące wstrząsy oraz wbudowany czytelny wyświetlacz. Kiedy użytkownicy dotrą do celu, mogą po prostu złożyć hulajnogę i wygodnie przechowywać w miejscu niedostępnym dla innych.

_____________________—————————

* Dostępność produktu i data rozpoczęcia sprzedaży mogą się różnić w zależności od regionu, prosimy o zapoznanie się z lokalnymi informacjami na stronie mi.com.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: