Razer Chroma V2 – podstawka do laptopa

Podstawka do laptopa Razer Chroma V2 jest idealnym towarzyszem użytkowników laptopów Mac[1]  lub Windows, którzy chcieliby zyskać kilka dodatkowych portów.

Matowy, czarny aluminiowy stojak jest wyposażony w proste w użyciu rozwiązanie typu plug-and-play, wykorzystujące pojedyncze złącze USB typu C, dzięki któremu użytkownicy uzyskują dostęp do koncentratora połączeń z tyłu. W jego skład wchodzą porty HDMI, USB typu A, USB typu C oraz dedykowany port zasilania USB typu C, przeznaczony do ładowania laptopów podczas ich użytkowania.

Test Oppo A15 – 3x aparat AI w atrakcyjnej cenie

Posiadacze podstawki, pragnący nadać biurkowej przestrzeni nieco osobistego sznytu, mogą dostosować każde z indywidualnie adresowalnych świateł RGB za pomocą dowolnego koloru z palety z 16,8 miliona kolorów dostępnych w Razer Synapse 3.

Aby dowiedzieć się więcej prosimy odwiedzić stronę: https://www.razer.com/standv2.

Razer Laptop Stand V2 Chroma jest już dostępna w przedsprzedaży w sklepach Razer.com i RazerStore w sugerowanej cenie detalicznej 129,99 EUR przez dwa tygodnie, a u wybranych sprzedawców później.

Recenzja TL-SF1006P – PoE+ by łatwo stworzyć lokalny monitoring

_________________—————————-

[1] Użytkownicy Mac, aby korzystać z Razer Laptop Stand Chroma V2 muszą mieć zainstalowaną ostatnią wersję  Mac OS, Big Sur.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: