Razer Thunderbolt 4 Dock – każde biurko zyska nowe możliwości podłączeń

Całkowicie nowy Razer Thunderbolt 4 Dock Chroma został zaprojektowany z myślą o zwiększeniu opcji połączeń komputera i umożliwienia użytkownikom wykonywania jeszcze więcej działań – czy to na laptopie, czy na komputerze stacjonarnym z systemem Windows lub Mac[1]. Urządzenie jest wyposażone w najnowsze standardy połączeń, w tym czytnik kart SD UHS-II do szybkiego przesyłania plików z aparatu, port Ethernet zapewniający szybką i stabilną łączność z Internetem, trzy porty USB typu A do podłączania starszych urządzeń oraz cztery porty USB typu C Thunderbolt 4 do podłączenia wszystkiego innego.

Porty Thunderbolt 4 znacznie zwiększają możliwości użytkowników. Dzięki przepustowości 40 Gb/s stacja dokująca może obsługiwać maksymalnie dwa monitory 4K lub jeden monitor 8K, ultraszybki zewnętrzny dysk SSD, zapewniający większą pojemność. Dodatkowo urządzenie dostarcza zasilanie do 90 W, aby urządzenia zewnętrzne były zawsze naładowane.

Test Lenovo ThinkBook Plus – laptop z dodatkowym ekranem e-link

Podczas gdy inne stacje dokujące lepiej pozostawiać poza zasięgiem wzroku, Razer Thunderbolt 4 Dock Chroma został zaprojektowany jako centralny element zestawu komputerowego – dzięki minimalistycznemu wzornictwu i matowemu wykończeniu z czarnego aluminium użytkownicy z całą pewnością zapragną, aby urządzenie znajdowało się w widocznym miejscy po środku biurka. W świecie nudnych i szarych urządzeń, nowa stacja dokująca ożywi każde miejsce na biurku dzięki pasowi światła generowanemu przez Razer Chroma RGB, które świeci na dole i można je dostosować do dowolnego z 16,8 miliona kolorów dostępnych w Razer Synapse 3[2].
Aby dowiedzieć się więcej prosimy odwiedzić stronę: razer.com/dock.

Test Microsoft Surface Laptop 3 15’’ – idealnie dopracowany

Razer Thunderbolt 4 Dock Chroma jest już dostępny w przedsprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 329,99 EUR na Razer.com oraz w punktach sprzedaży detalicznej RazerStore przez okres dwóch tygodni, a u wybranych sprzedawców później.

______________————————–

[1] Użytkownicy Mac, aby korzystać z Razer Thunderbolt 4 Dock Chroma muszą mieć zainstalowaną ostatnią wersję Mac OS, Big Sur.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: