MSI IMMERSE GH20 – lekki gamingowy zestaw słuchawkowy

MSI IMMERSE GH20 – lekki gamingowy zestaw słuchawkowy o klasycznym wyglądzie, bez oświetlenia RGB.

MSI IMMERSE GH20
MSI IMMERSE GH20

Waży on zaledwie 245 gramów. Poduszki nauszników zostały zaprojektowane tak, aby mogły z nich wygodnie korzystać osoby w okularach. Miękka wyściółka pałąka rozkłada nacisk na głowę, aby zapewnić komfort podczas długotrwałych sesji. GH20 są kompatybilne z komputerami PC, Mac, konsolami do gier i urządzeniami mobilnymi z 3,5 mm gniazdem audio. Przedłużenie kabla Y, dołączone do zestawu, pozwoli na szerszą kompatybilność mikrofonu.

MSI IMMERSE GH20
MSI IMMERSE GH20
  • LEKKIE JAK PIÓRKO: GH20 są lekkie i przenośne, ważą zaledwie 245 gramów. Sprawdzą się jako wygodny zestaw słuchawkowy nawet podczas długich sesji gamingowych.
  • ZAPROJEKTOWANE DLA KOMFORTU: Pluszowe i miękkie nauszniki o grubości 2,5 cm zostały zaprojektowane tak, aby były przyjazne dla użytkowników noszących okulary i wygodne podczas długotrwałego użytkowania. Pałąk jest gruby i miękki oraz równomiernie rozkłada nacisk na głowę.
  • SOLIDNA JAKOŚĆ BUDOWY: Regulowany trzon pałąka został wykonany ze stali nierdzewnej, a pleciony kabel jest odporny na przetarcia
  • USŁYSZ WSZYSTKO ORAZ ZOSTAŃ USŁYSZANY GŁOŚNO I WYRAŹNIE: Usłysz wrogów zanim ich zobaczysz dzięki 40-milimetrowym przetwornikom wbudowanym w nauszniki GH20. Spraw, by twoje słowa były wyraźne dla członków zespołu podczas gry dzięki regulowanemu mikrofonowi z gąbką tłumiącą odgłosy oddychania.
  • WYGODNE STEROWANIE AUDIO: Podczas zaciętej walki w grze kontroler umiejscowiony na przewodzie daje łatwy dostęp do regulacji głośności i wyciszenia mikrofonu. Masz wszystko jest pod kontrolą.
  • KOMPATYBILNOŚĆ NA RÓŻNE PLATFORMY: GH20 jest kompatybilny z PC, Mac, XBOX, PlayStation, Nintendo Switch, innymi konsolami do gier i urządzeniami mobilnymi z 3,5 mm gniazdem audio i przedłużeniem kabla Y.

Test MSI PRO 22XT 10M – komputer All-In-One, czy to ma sens?

Specyfikacja

NAZWA MODELU IMMERSE GH20
PRZETWORNIKI neodymowe 40mm przetworniki
ZAKRES CZĘSTOTLIWOŚCI SŁUCHAWEK 20-20000Hz
CZUŁOŚĆ SŁUCHAWEK 95dB ± 3dB
IMPEDENCJA SŁUCHAWEK 32Ω
CHARAKTERYSTYKA MIKROFONU jednokierunkowy
ZAKRES CZĘSTOTLIWOŚCI MIKROFONU 100-10000Hz
CZUŁOŚĆ MIKROFONU -36dB ± 3dB
IMPEDENCJA MIKROFONU ≤2.2KΩ
KABEL SŁUCHAWEK w oplocie, 1,5m
PRZEDŁUŻAJĄCY KABEL Y w oplocie, 0,3m
WYMIARY 172 x 83 x 196mm
WAGA (PRODUKT / W OPAKOWANIU) 245g / 492.5g
ZŁĄCZE 3,5mm audio connector

 

Dragon Center

Aplikacja Dragon Center została odświeżona i zyskała zupełnie nowy pakiet oprogramowania, który integruje wszystkie programy MSI w jedną platformę. Dostosowywanie wydajności i ustawień produktów MSI to tylko jedno kliknięcie. RGB Mystic Light, które kontroluje efekty RGB LED jest teraz także zintegrowane z MSI Dragon Center.

Sugerowana cena detaliczna: GH20  – 159 pln 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: