Happy Hour w Mój Orange – limitowana sprzedaż lub dodatkowe 5GB

Happy Hour w Mój Orange, czyli jak taniej kupić smartfon – dziś o godzinie 19 – i tylko do 21 godziny – będzie można skorzystać z promocji cenowej: pobrać kod rabatowy i dokonać zakupu.

Happy hour w Mój Orange

Korzystacie z telefonu na kartę? Odbierzcie 5 GB przez aplikację W dniach 11-14 lutego – dla użytkowników oferty prepaid, czyli Orange na kartę – zostanie  włączona usługa z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami oraz 5GB na 5 dni za 0zł.

Aby ją uruchomić wystarczy mieć aktywne konto i wejść w tym czasie do aplikacji Mój Orange, do zakładki „Dla Ciebie”. Tam, pod informacją o promocji, należy kliknąć przycisk „Wyślij SMS”, a aplikacja sama już przygotuje i wyśle treść sms-a. Skorzystać z tego można tylko raz.

 Walentynkowe 5 GB dla korzystających z Mój Orange

W Walentynki trzeba pamiętać o wszystkich, których kochamy, ale i warto pamiętać, by odwiedzić wtedy Mój Orange. Użytkownicy, którzy zalogują się (swoim adresem mailowym) w tym dniu do aplikacji – w prezencie mogą odebrać pakiet 5GB extra na 5 dni do wykorzystania w kraju. Wystarczy wejść w sekcję „Dla Ciebie” i w opisie promocji kliknąć przycisk „Wyślij SMS-a”, a potem czekać na dodatkowe gigabajty, by móc jeszcze więcej surfować po internecie.

Test Creative SBS E2500 – by cieszyć się dobrym dźwiękiem (nie)tylko z telewizora

A jeśli jeszcze nie macie Mój Orange – sprawdźcie czym jest i czemu dobrze jest ją mieć (wszystkie usługi w jednym miejscu, możliwość dokonywania płatności i zakupów, specjalne promocje – to tylko nieliczne korzyści). Bezpłatna aplikacja dostępna jest w sklepie Google Play i App Store. Nowi użytkownicy, którzy pobiorą aplikację i założą sobie tam konto, na dane i adres mailowy, który był podany przy zawieraniu umowy z Orange, mogą dodatkowo cieszyć się z 20 GB na start.

Źródło: Orange Polska

TechnoSenior – Gigaset C575 do wygrania w konkursie walentynkowym

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: