hub Hama – na brak wolnych portów USB

Brak wolnych portów USB? Pomoże hub Hama z czterema złączami. Hub dysponuje też wbudowanym zasilaczem i funkcyjną lampką LED.

hub Hama

W urządzeniu znajdziemy cztery porty USB-A 3.0. Dzięki niemu można połączyć komputer, laptop, MacBook lub tablet ze smartfonem, zewnętrznym dyskiem twardym, pamięcią USB, klawiaturą, myszką czy drukarką. Hub dysponuje też wbudowanym zasilaczem i funkcyjną lampką LED.

Ta nowość właśnie znalazła się w ofercie niemieckiego producenta Hama i rozwiązuje jakże powszechny problem braku wystarczającej liczby portów. Dzięki czterem złączom USB typu A bez problemu połączymy swój komputer PC, notebook, MacBook czy tablet z telefonem komórkowym, przenośnym dyskiem twardym, pendrivem, myszką, klawiaturą, skanerem lub drukarką. Spory rozstaw gniazd pozwala na łatwe podłączenie nawet tych najszerszych dostępnych na rynku wtyczek.

Warto w tym miejscu podkreślić, że prędkość USB 3.0 jest nawet dziesięciokrotnie szybsza niż USB w poprzednim standardzie 2.0, zapewniając szybkość transferu danych do 5 Gb/s. Dodatkowo wysokiej jakości materiały i wykonanie gwarantują optymalną jakość transmisji.

Recenzja TL-SF1006P – PoE+ by łatwo stworzyć lokalny monitoring

Wbudowany w hub układ scalony rozpoznaje automatycznie urządzenie, co umożliwia ładowanie prawie wszystkich modeli smartfonów i tabletów. Obsługuje on standard szybkiego ładowania USB Battery Charging 1.2. W efekcie pozwala na ładowanie urządzeń mobilnych prądem o natężeniu do 1,5 ampera.

Hub wyróżnia się wbudowanym dodatkowym zasilaczem, który zapewnia stabilne i niezależne od urządzenia zasilanie elektryczne podłączonego sprzętu z interfejsem USB. Przekłada się to w prosty sposób na wygodę jego użytkowania. Zasilanie jest dostarczane poprzez złącza USB i sam zasilacz.

Test Hama Power Pack USB-C, 26800 mAh, Power Delivery – zestaw, który po prostu warto było mieć przy sobie

W całym zestawie znajdziemy też wypinany kabel USB o długości 80 cm do podłączenia do komputera albo laptopa. Zastosowanie elastycznych materiałów daje ochronę przed ryzykiem złamaniem przewodu.

W urządzeniu nie zabrakło również funkcyjnej diody LED, która poinformuje nas czy na pewno w danej chwili pracuje.

Test Samsung Galaxy S21 5G i Galaxy Buds Live – zgrana para

Standard Plug & Play oznacza, że ten hub od firmy Hama nie wymaga ręcznej instalacji oprogramowania ani sterowników.

Sugerowaną cenę detaliczną produktu – utrzymanego w szarej, antracytowej kolorystyce – ustalono na poziomie 139 zł.

Wszystkie niezbędne szczegóły znajdziemy na oficjalnej stronie producenta https://pl.hama.com.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: